Ізраїль немає наміру зупинятися на Ґазі — президент Ердоган

СВІТ
17 травня, 19:23
Ізраїль немає наміру зупинятися на Ґазі — президент Ердоган
Фото: Kavkaz Center

Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.

Про це  на засіданні парламентської фракції урядової Партії справедливості та розвитку оголосив Реджеп Тайїп Ердоган. За твердженням президента, нібито розвідка має плани Ізраїлю щодо потенційного захоплення території Туреччини.

Крім того, Ердоган упевнено заявив перед своїми політичними соратниками, що «Ґаза — це передова лінія, яка стримує здичавілий войовничий сіонізм». Захисниками Туреччини на палестинській землі президент назвав бойовиків угруповання ХАМАС.

«Не думайте, що Ізраїль зупиниться на Ґазі. Якщо не зупинити цю державу-ізгой, то ця терористична держава рано чи пізно націлиться на Анатолію з її ілюзіями про землю обітовану. Ізраїль нападе на нас. Розвідка доповіла мені про такі плани, які підготував режим Біньяміна Нетаньягу», — заявив Ердоган.

Турецький лідер за минулі пів року став справжнім просувачем палестинського питання на міжнародній арені, через що Ізраїль припинив двосторонні відносини. В Анкарі також висловили впевненість, що вигнані зі своїх земель палестинці рано чи пізно повернуться до своїх будинків.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», що президент Ердоган вважає Нетаньягу реінкарнацією Адольфа Гітлера. Операція Ізраїлю проти Палестини це як винищення нацистами євреїв.

Читайте також:
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
вчора, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27