Ізраїль продовжує вбивати ліванців

ВІЙНА
01 червня, 14:07

Бойові літаки ЦАХАЛ завдали авіаударів по населених пунктах сусідньої арабської країни. Ізраїль атакував кілька районів на півдні Лівану.

Красномовні кадри із зони ведення військової операції сіоністськими окупантами оприлюднив телеканал Geo News, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Окрім десятків винищувачів ізраїльські терористи також застосували сотні безпілотників.

Авіаударів завдано впродовж попередніх двох діб по району Саріре у місті Джеззін у провінції Південний Ліван та сусідніх селах у долині Бекаа, де мешкають араби-шиїти, котрі підтримують угруповання «Гізболла». Саме цим ізраїльські окупанти аргументували свої злочинні дії.

Прикметно, що сіоністи атакують переважно вночі та на світанку, коли мирні ліванці сплять, не очікуючи на загрозу смерті з повітря. Уряд у Бейруті підтвердив про кількох загиблих громадян у селах на пагорбах Рейхан у вказаному районі та десятки поранених у провінції Ен-Набатія.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати про те, як дітовбивця Бібі Сатаньягу стикається з одночасним тиском на трьох напрямках. Це — затяжна війна у Ґазі, проблеми з ЄС, бунт у ШАБАК і ЦАХАЛ.

Читайте також:
Війна
Переговори про 60-денне припинення вогню на паузі через розбіжності щодо умов виведення ізраїльських окупаційних військ із території Гази.
07:38
Війна
Нетаньягу відмовився від потенційної угоди побоюючись, що поступки призведуть до розпаду його правлячої коаліції.
вчора, 12:37
Війна
Після 12-денного конфлікту «Ізраїлю» з Іраном баланс сил на Близькому Сході змінюється.
08 липня, 07:29
Війна
Альтернатива двом державам: шейхи Хеврона пропонують створення емірату у союзі з «Ізраїлем».
06 липня, 18:44
Світ
У медіа писали, що під час бойових дій він разом із сім’єю ховався в бункері.
06 липня, 15:46
Війна
Під час цієї короткої війни Іран атакував понад 40 об’єктів інфраструктури «Ізраїлю».
05 липня, 14:03