Ізраїль завдав удару по палестинському табору

СВІТ
03.07.2023, 08:34
Ізраїль завдав удару по палестинському табору
Фото: google

Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.

Почалося з численних авіаударів. На опублікованих у соцмережах відео видно, як над житловим кварталом підіймається дим.

Міністерство охорони здоров'я Палестини повідомило, що щонайменше троє палестинців були вбиті та ще 12 поранені під час рейду, що триває.

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що завдає ударів по "інфраструктурі терористів у районі Дженіна".

«Ми не будемо стояти без діла, поки терористи продовжуватимуть завдавати шкоди мирним жителям, використовуючи табір Дженін як схованку», — сказали вони, додавши, що табір був «оплотом терористів».

Батальйон Дженін, до складу якого входять озброєні люди з палестинських угруповань ФАТХ, ХАМАС та Ісламський джихад, заявив: «Ми будемо боротися з окупаційними силами до останнього подиху та кулі, і ми працюємо разом та об’єднані з усіх фракцій та військових формувань."

Десятки озброєних палестинців у масках були розміщені в алеях табору.

Палестинський водій швидкої допомоги Халед Алахмад сказав: «Те, що відбувається в таборі для біженців, — справжня війна. Були удари з неба, націлені на табір», – сказав він журналістам.

Минулого місяця ізраїльські військові вбили щонайменше шістьох палестинців під час рейду в табір Дженін, вперше за багато років застосувавши ударні гелікоптери на Західному березі. В результаті нападу було поранено семеро ізраїльських солдатів і прикордонників.

Читайте також:
Світ
Вірменія визнала Палестину як незалежну і суверенну державу.
вчора, 11:47
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
14 червня, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20