Ізраїльські спецпризначенці застосовують методику ЧК-НКВД-КГБ

СВІТ
31 січня, 20:35
Ізраїльські спецпризначенці застосовують методику ЧК-НКВД-КГБ
Фото: Twitter

У 1945 році їхні діди перевдягалися бандерівцями й знущалися з українського народу. Тепер настала кривава черга палестинців.

«Найморальніша» армія світу знову показала своє справжнє обличчя химерного звіра із пекла, прикриваючись боротьбою з тероризмом. Спецзагін ЦАХАЛ напередодні здійснив підступний рейд у медичний заклад на Західному березі річки Йордан.

Замасковані під лікарів, медсестер, калік і пацієнтів бойовий загін сіоністів узяв штурмом лікарню Ібн Сіна в окупованому ізраїльтянами палестинському місті Дженін. Невдовзі командування ЦАХАЛ відзвітувало про ліквідацію Мухаммада Джаламне, головного командира місцевого осередку ХАМАС.

Водночас за повідомленням уряду Палестинської держави з осідком у місті Рамалла, ізраїльські бойовики також застрелили двох цивільних, які нібито заважали знищенню «особливого небезпечного терориста». Серед поранених — троє медсестер, які відмовилися показувати документи.

Фактично, сіоністська банда під проводом Біньяміна Нетаньягу коїть подібні до совєцьких окупантів злочини на очах у всього світу та за підтримки так званого колективного Заходу. Як і у випадку з геноцидом українців, міжнародна спільнота лишається безмовним спостерігачем, який постійно обурюється.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що уряд США вимагає від Ізраїлю припинити геноцид палестинців. Білий дім відмовляється покривати проросійський режим Біньяміна Нетаньягу.

Читайте також:
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15
Опінії
Бо керівництво рф вже знає, що Україна ніколи не буде російською - так не діставайся вже ти нікому.
27 березня, 10:35
Війна
Московити хочуть залишити 2 найбільші (за кількістю населення) обласні центри України без електрики. Діють, як заповідали попередники.
26 березня, 21:32
Опінії
росія проголосувала за війну і тепер у путіна розвʼязані руки на все.
23 березня, 14:28