Уряд США вимагає від Ізраїлю припинити геноцид палестинців

СВІТ
10 січня, 12:35
Уряд США вимагає від Ізраїлю припинити геноцид палестинців
Фото: Kavkaz Center

Заокеанська філія світового єврейства зі столицею у Вашинґтоні збунтувалася. Білий дім відмовляється покривати режим Біньяміна Нетаньягу.

Про це йдеться у редакційному матеріалі впливового американського видання Politico. Команда передвиборчого штабу чинного президента-демократа влаштувала несподіваний демарш Джозефу Байдену, який толерує дії сіоністів на землях знекровленої Палестини.

Так, зокрема, зазначається, що 17 співробітників адміністрації Байдена надіслали спеціальне звернення до президента із закликом домогтися довготривалого припинення вогню у смузі Ґаза та зупинити криваву різанину. Вони вказали на необхідність публічного засудження бійні та назвали те, що відбувається у Палестині, відвертим геноцидом.

«Як Ваші підлеглі, ми вважаємо, що Вам [очевидно, самому Байдену — прим. ред.] необхідно як з моральної, так і передвиборчної позиції публічно закликати до припинення насильства. Співучасть у смерті понад 20 тисяч палестинців, 8,2 тисячі з яких — діти просто не можна виправдати», — вказується у листі.

У документі також містяться заклики зробити конкретні кроки, щоби покласти край «ізраїльському» апартеїду, окупації та етнічним чисткам, які є корінними причинами конфлікту на Святій землі щонайменше з 1948 року. Автори листа просять Байдена припинити безумовну воєнну допомогу Ізраїлю та виступили за деескалацію у регіоні, включаючи звільнення полонених євреїв та 2000 палестинських заручників з ізраїльських катівень.

Співробітники передвиборного штабу побоюються, що відверта підтримка адміністрацією Байдена геноциду у Ґазі може відштовхнути його електорат на майбутніх президентських перегонах, призвівши його до поразки. Вони зазначили, що «більшість демократів підтримують припинення війни в Палестині, а 72% виборців молодших 30 років виступають відверто проти толерування різанини в у Ґазі».

Анонімні чиновники Білого дому підтвердили виданню Politico справжність свого листа та заявили, що підготували його з почуття «моральної відповідальності». Відкрита підтримка Байденом режиму Нетаньягу та його уряду масової різанини палестинських жінок і дітей явно розчарувало багатьох американців, не тільки арабського походження чи ісламського віросповідання.

І судячи з нещодавніх соціологічних досліджень, таких — більшість. Згідно із грудневим опитуванням від телеканалу CBS News спільно з центром YouGov, 61% американців виступають проти політика Байдена в його безумовній підтримці бійні у Ґазі, ще 20% схиляються до засудження дій Ізраїля.

Водночас слід зауважити, що немає ясності у причинах звернення передвиборної команди Байдена та оприлюднення листа у ЗМІ. Тут існують наступні можливі два варіанти:

  • або у Білому домі назріває розкол напередодні майбутніх виборів президента США;
  • або адміністрація Байдена шукає варіанти дистанціюватися від кривавої різанини, вчиненої Ізраїлем у Ґазі.

Нагадаємо, що раніше деякі джерела з урядових кіл у Вашинґтоні через різні газети повідомляли, як Вашинґтон настійливо закликав Тель-Авів знизити інтенсивність бойових дій у Палестині. Режим Нетаньягу ігнорує всі сигнали з берегів Потомаку, відтак масові вбивства цивільних жителів у Ґазі негативно впливають на міжнародну позицію США, яка похитнулася ще влітку 2021 року після втечі з Афґаністану.

Тримісячний терор із застуванням усього наявного в ізраїльських сіоністів арсеналу, вчинений у Ґазі бойовиками ЦАХАЛ і фактична співучасть у цьому на позір західних ліберально-демократичних (а опосередковано й ісламських — прим. ред.) держав остаточно поховала міжнародні порядок та права. Безумство панівної у Тель-Авіві та Єрусалимі верхівки змушує багатьох спільників Ізраїлю замислитися про витрати існування цього незаконного, поселенського проєкту окупантів.

Зрештою, вщент опанована банда релігійних сектантів і кривавих маніяків може призвести до того, що державне утворення Ізраїль стане для Заходу валізою без ручки, якої доведеться позбутися. Власне на цьому шляху перебуває і ресурсна федерація московії, але про це іншим разом.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ в якусь африканську країну.

Читайте також:
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34
Світ
Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.
04 березня, 06:09
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47
Світ
Джозеф Байден разом із помічниками все більше незадоволений діями режиму Біньяміна Нетаньягу. Приятель путіна ігнорує поради США.
15 січня, 19:25
Політика
У Конґреcі США досягли угоди про фінансування уряду, яка запобігає призупинення роботи уряду. Справа зрушила з мертвої точки.
08 січня, 13:36
Політика
Дональд Трамп порушив свою присягу і вперше в історії нашої країни підбурив насильницьке повстання, напад на Капітолій США.
06 січня, 07:05