Ізраїльські вояки напали на палестинські школи у Хевроні

СВІТ
16 вересня, 12:46
Ізраїльські вояки напали на палестинські школи у Хевроні

Давно померлі чекісти та ґестапівці, які горять у Пеклі, могли б пишатися своїми ідейними послідовниками з Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

Про це красномовно свідчить відеоролик, оприлюднений у Twitter пресслужбою посольства Палестини у Великій Британії.

Як зазначають дипломати, днями ізраїльські армійці безпідставно здійснили напад на низку освітньо-навчальних закладів у місті Хеврон.

За інформацією, військовослужбовці увірвалися до 7 шкіл і 1 дитячого садка, на території яких розпили сльозогінний газ; у результаті нападу постраждало кілька учнів молодших класів і педагогів.

Натомість у пресслужбі ЦАХАЛу намагаються відбілити злочин своїх армійців, заявивши, що вони нібито шукали схрони зі зброєю та вибухівкою, заготовлені ісламськими терористами, а тому вибачатися перед палестинцями ніхто не буде.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", нещодавно ізраїльські бойові дрони та безпілотники здійснили бомбардування трьох населених пунктів палестинців у Секторі Ґаза.

вибір редакції
Читайте також:
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30 листопада, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29 листопада, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22 листопада, 16:19
9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.
22 листопада, 16:01
Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.
03 листопада, 12:07
Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.
29 жовтня, 09:07