Ізраїль знову завдав удару по непокірній Палестині

СВІТ
13.09.2021, 12:04
Ізраїль знову завдав удару по непокірній Палестині
Фото: Twitter

Ізраїльські бойові дрони та безпілотники здійснили бомбардування трьох населених пунктів палестинців у Секторі Ґаза.

Відповідні фото і відео оприлюднила пресслужба Армія оборони Ізраїлю на своїй публічній сторінці у Twitter, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що авіаударів зазнали виключно об'єкти угруповання руху опору "ХАМАС" у містах Рафаг, Хан-Юнус і Бейт-Лагія на півдні непідконтрольного Тель-Авіву ексклава.

Командування Армії оборони Ізраїлю наголосило, їхньою ціллю були: військовий табір палестинців; кілька нерухомих об'єктів з виробництва зброї та вибухівки; а також тунель, який вів на ізраїльську територію.

Рівночасно досі лишається невідомою інформація про можливі жертви, їхня точна кількість, та/або поранених від завданих авіаударів людей.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у боротьбі з палестинцями Ізраїль не цурається поводитися як Третій Райх.

Читайте також:
Потім не кажіть, що вас не попереджали; особливо, коли отримуватимете цинкові труни з рештками власних синів!
21 січня, 11:59
Неврівноважений кремлівський "бункерний щур" націлений на широкомасштабні бойові дії в Україні за участі збройних сил РФ.
17 січня, 12:33
Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков не спростував цю інформацію
17 січня, 09:51
Фінляндія та країни Балтії "приповзуть самі", щоби відновити велич Російської імперії й знищити "ненависне" НАТО.
14 січня, 14:23
У разі, якщо колективний Захід прямо зараз не почне системно послаблювати путінський режим, РФ розіграє "протестну карту".
12 січня, 07:37
Провідне американське видання наголошує, попри інтервенцію у Казахстан, путінський режим не полишає спроб загарбати Україну.
08 січня, 14:13