Ізраїльський міністр-неонацист закликав убивати палестинців

СВІТ
25.06.2023, 21:10
Ізраїльський міністр-неонацист закликав убивати палестинців
Фото: Palestine Online

Натомість прокремлівський голова уряду Беньямін Нетаньягу спробував згладити ситуацію, назвавши риторику радикальною, а дії передчасними.

Такі відомості оприлюднило головне англійськомовне видання близькосхідної держави "The Times of Israel", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, міністр сіоністського режиму Ітамар Бен-Ґвір під час виступу із трибуни Кнесету офіційно закликав убивати тисячі палестинців, які заважають окуповувати Західний берег річки Йордан.

Важливо наголосити ще раз: чинний урядовець закликав до масового знищення людей за етноконфесійною ознакою, бо вони заважають євреям-сіоністам колонізувати Палестину!

Але подібні гучні заяви чомусь на Заході не вважаються "тероризмом", "фашизмом" чи тим паче "неонацизмом", а це – "чистої води" сіонізм, тому "багатостраждальний" виродок із Юдиного коліна має на висловлення своїх поглядів демократичне право і свободу слова.

Між іншим, медіаагенція "Останній Бастіон" звертається до своїх читачів згадати про те, як днями сіоністська банда у камуфляжі впритул розстріляла 2-річну палестинську дитину, яка померла від отриманих травм.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32
Історія
Столичний міський голова Віталій Кличко не припиняє дивувати своїм угодовством примхам сіоністів. Здорового глузду, вочевидь, не лишилося.
28 січня, 12:05
Політика
Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.
24 січня, 19:04
Політика
Володимир Зеленський не має елементарних знань із права та історії. Тому кожна його законодавча ініціатива — це відверта профанація.
24 січня, 08:20
Опінії
Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.
18 січня, 07:19
Опінії
Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.
21.12.2023, 07:09