Ізраїльський режим убив понад 1000 палестинських дітей, – правозахисники

СВІТ
18 травня, 19:16
Ізраїльський режим убив понад 1000 палестинських дітей, – правозахисники

Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.

Тільки в одному Секторі Ґаза із 2008 року було вбито сіоністами 1105 невинних дітей, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на правозахисний центр "B'Tselem".

Як з'ясувалося, уряд Біньяміна Нетаньяху найбільше винен у злочинах проти мирних палестинців, адже на його прем'єрську каденцію прийшлася велика кількість жертв, особливо серед неповнолітніх.

«Ми вивчили всі доступні факти та документи, пов'язані з антипалестинським терором, починаючи з 2005 року. Наш вирок очевидний: насильство Ізраїлю проти палестинців пов'язане із нав'язуванням режиму апартеїду, який не схвалили б батьки-засновники нашої держави», – заявили в ізраїльській правозахисній організації "B'Tselem".

Окрім Сектору Ґаза, де кількість убитих дітей давно перевищила всі мислимі межі гуманності, сіоністи вправляються у безчинствах проти мирних палестинців і на Західному березі річки Йордан.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що держава Ізраїль постала у межах підмандатної британської території Палестини, але євреї становили разючу меншість.

Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48