Ізраїльський режим убив понад 1000 палестинських дітей, – правозахисники

СВІТ
18.05.2023, 19:16
Ізраїльський режим убив понад 1000 палестинських дітей, – правозахисники

Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.

Тільки в одному Секторі Ґаза із 2008 року було вбито сіоністами 1105 невинних дітей, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на правозахисний центр "B'Tselem".

Як з'ясувалося, уряд Біньяміна Нетаньяху найбільше винен у злочинах проти мирних палестинців, адже на його прем'єрську каденцію прийшлася велика кількість жертв, особливо серед неповнолітніх.

«Ми вивчили всі доступні факти та документи, пов'язані з антипалестинським терором, починаючи з 2005 року. Наш вирок очевидний: насильство Ізраїлю проти палестинців пов'язане із нав'язуванням режиму апартеїду, який не схвалили б батьки-засновники нашої держави», – заявили в ізраїльській правозахисній організації "B'Tselem".

Окрім Сектору Ґаза, де кількість убитих дітей давно перевищила всі мислимі межі гуманності, сіоністи вправляються у безчинствах проти мирних палестинців і на Західному березі річки Йордан.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що держава Ізраїль постала у межах підмандатної британської території Палестини, але євреї становили разючу меншість.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36