Кадетський корпус охороняє фірма, пов’язана з готелем на місці спалених класів Базилевич

ПОЛТАВА
21.10.2019, 05:07
Кадетський корпус охороняє фірма, пов’язана з готелем на місці спалених класів Базилевич

Будівлю Кадетського корпусу в Полтаві охороняє фірма, що має стосунок до готелю-ресторану «Атмосфера».

Заклад побудували на місці музичних класів Базилевич. Цю будівлю спалили у 2014 році.

Про фірму, яка охороняє Кадетський корпус, «Останній Бастіон» дізнався з відповіді Державної судової адміністрації України (ДСАУ) на наш інформаційний запит.

У відповіді заступник начальника ДСАУ Сергій Чорнуцький вказав, що цілодобову охорону Кадетського корпусу здійснює приватне підприємство «Еверест О». Ми знайшли договір на послуги з охорони між цим підприємством і Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

Згідно з ним, охорона будівлі протягом трьох місяців, з 7 жовтня по 31 грудня 2019-го, обійдеться полтавцям у 98 тис. 225 грн.

За інформацією у відкритих джерелах відомо, що ПП «Еверест О» зареєстроване в Полтаві, на вул. Матросова, 4. Засновник – Харитоненко Ярослав Анатолійович.

Ярослав Харитоненко разом із Наталією Харитоненко володіє ТОВ «Еверест Х». Цій фірмі виконавчий комітет Решетилівської міськради віддав 8 підрядів на майже 800 тис. грн.

Наталія Харитоненко, у свою чергу, володіє нерухомістю по вул. Пилипа Орлика, 44а. Про це ми дізналися з Держреєстру нерухомого майна. За цією ж адресою у Полтаві розташований готель-ресторан «Атмосфера».

13 лютого 2014 року Наталія Харитоненко набула права власності на громадський будинок (кафе з гостьовими кімнатами) площею 1773 м2 по вул. Пилипа Орлика, 44а.

Цікаво, що договір оренди землі площею 732 м2 по вул. Пилипа Орлика, 44а Полтавська міська рада видала Наталії Харитоненко 2 квітня 2014 року. А 26 квітня 2014 року невідомі підпалили будівлю музичних класів Базилевич за адресою вул. Пилипа Орлика, 44.

Після пожежі влада не реконструювала історичну будівлю музичних класів, яка була занесена до міського реєстру пам’яток архітектури. Невдовзі на її місці почалося будівництво готелю-ресторану. У 2016 році під назвою «Атмосфера» його відкрили. У стилістиці закладу простежується пародія на стиль музичних класів.

Більше про історичну будівлю музичних класів Базилевич читайте ТУТ.

Нагадаємо, 24 липня 2019-го Кабінет Міністрів України погодив передачу Кадетського корпусу в Полтаві у державну власність з віднесенням її до сфери управління Державної судової адміністрації. Остання пообіцяла відреконструювати будівлю.


вибір редакції
Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32