Кадиров помер, живий, у комі чи гуляє під дощем? Що відбувається?

СВІТ
18.09.2023, 07:15
Кадиров помер, живий, у комі чи гуляє під дощем? Що відбувається?

Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці

Московитські телеграм-канали повідомляють про підозрілий ажіотаж на території головної лікарні Кремля – ЦКЛ.

Протягом усієї неділі 17 вересня до лікарні одна за одною заїжджали дорогі машини або з номерами Чечні, або з номерами інших регіонів, але з мешканцями Чечні в салоні.

Причому, зазначають журналісти, охорона ЦКЛ пропускала їх без огляду, тоді як всі інші машини, що в'їжджають, оглядаються дуже ретельно, навіть оглядається дно автомобіля.

Тільки за одну годину спостереження до ЦКЛ прибули «чеченські»: Майбах із двома машинами охорони, Порш Кайєн, чотири Гелендвагени, два BMW тощо.

Джерело телеграм-каналу ВЧК-ОГПУ від самого ранку знаходилося на території ЦКЛ. Він повідомив, що весь день у клініку стікалися іномарки із «чеченськими номерами».

«По площі всього комплексу розосередилися машини та бородатий чоловік спортивної статури», передали інформатори телеграм-каналу.

«Чеченці тут явно окопалися. Хтось спить прямо з ногами на торпеді. Хтось біля машин ходить, чергує. Біля 10-го корпусу (на одному з поверхів відділення гемодіалізу) за припаркованими «Гелендвагенами» розклали похідний столик, на якому пакети та обгортки з «Смачно та крапка».

Навіть машини з мигалками стоять, всі на вулиці, на щось чекають», повідомило джерело ВЧК-ОГПУ.

Тим часом у чеченському сегменті соцмереж виникла суперечка на ґрунті правильності чи неправильності повідомлень про долю Кадирова.

Нагадаємо, що спочатку про те, що Кадиров впав у кому і перебуває у тяжкому стані, повідомили активісти Nıyso. За їхніми даними, путінського піхотинця доставили до Москви за наказом Кремля після інциденту з передозуванням наркотиків 7 грудня.

У свою чергу активісти 1ADAT оголосили, що "не можуть підтвердити повідомлення про тяжкий стан Кадирова". За їхніми даними, з Кадировим все нормально.

Як підтвердження свого твердження 1ADAT послався на відео, що з'явилося в телеграм-каналі Кадирова. У 7-ми секундному ролику Кадиров розмірковує про правду і неправду, гуляючи під дощ, що мрячить.

Проте ролик не викликав довіру як у Чечні, так і багатьох користувачів соцмереж. Його вважали архівним.

Ситуація стала ще заплутанішою, коли правозахисник Абубакар Янгулбаєв, старший брат лідера групи 1ADAT Ібрагіма Янгулбаєва, спростував свого молодшого родича, оголосивши, що Кадиров помер.

Про смерть Кадирова також повідомили багато інформаційних каналів. При цьому вони посилалися на Абубакара Янгулбаєва.

Поки що немає підтвердженої інформації про те, що з Кадировим, де він, у якому стані, живий чи мертвий. Однак, судячи з непрямих ознак, а також за підозрілою активністю кадировців у ЦКЛ, ситуація явно не стандартна.

Що сталося або що відбувається, ми дізнаємося вже найближчим часом.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11