Кадирова привезли до України

ВІЙНА
13.03.2022, 17:34
Кадирова привезли до України

Геращенко закликав його не ховатися як щур у підвалі

Кремлівський бункерний щур організував чергову піар-акцію, наказавши своєму "піхотинцю" здатися в Україні. За деякими даними, Кадирова привезли до Київської області на кордоні з Білоруссю і сховали у підвалі, де його ретельно охороняють.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі радник голови МВС України Антон Геращенко.

13 березня в мережі з'явилося відео де Кадиров нібито знаходиться на території України. Підтвердження цієї інформації немає. Є також дані, що відео могло бути записане у Білорусі на кордоні з Україною.

Кадиров перебуває разом із московитськими окупантами та кадирівцями у якомусь темному підвалі, погрожує українцям та чеченським добровольцям, що воюють на боці України.

В одному з сюжетів присутній його радник Мартинов, який одночасно є "смотрящим" від Кремля.

Кадиров може також перебувати на околицях окупованого селища Іванкова, що на півночі від Києва на кордоні з Білоруссю, повідомляють українські джерела.

«Наше джерело повідомляє, що Кадиров прибув до Київської області. Знаходиться на околицях Іванкова, ховається від нашого спецназу. Незабаром збирається повернутись до Росії», - повідомив Telegram-канал «Вертикаль».

Геращенко, коментуючи інформацію, закликав путінського "піхотинця" не ховатися бункерами, а вийти на бій.

«Не даремно я закликав Кадирова приїхати до України. Але ж ми так не домовлялися, Рамзане. Ти ж не мусиш відсиджуватися в підвалі в далекому Іванкові. Сідай на танк – штурмуй Київ. Покажи себе, Рамзане, а не ховайся, як щур, по підвалах», - написав радник голови МВС України.

Українське командування зазначає, що розпіарені Кремлем кадировські банди нічим не відрізняються від російських окупантів, і «успіхи» у них такі самі, як у решти армії агресора.

Мало того, українським військовим ударами артилерії та атаками дронів вдалося розгромити великі кадировські банди, зокрема, в районі Бучі та на Житомирському шосе.

Читайте також:
Світ
Кремль планує провести антиукраїнських акцій у Парижі, Тулузі та Брюсселі.
19 березня, 15:27
Війна
Німецькій пропагандистці Ковбасниковій світить до трьох років в’язниці за розпалювання ненависті до українців
10 березня, 11:19
Опінії
Цілком імовірно, що РФ має намір "розганяти" її серед недолугих співгромадян в інтернетах як "власне українське низове волевиявлення"...
06 березня, 16:58
Війна
Російські ботоферми взялися розповсюджувати у соціальних мережах брехливий звіт від розвідників Його Королівської Величності Чарльза III.
04 березня, 18:42
Війна
У "Вагнер-центрі" в Санкт-Петербурзі для роботи з молоддю відкрили клуб "Вагнерьонок"
03 березня, 09:04
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15