Кадри, які «рішають». Всьо

Опінії
02.10.2021, 16:45
Кадри, які «рішають». Всьо
Фото: © yadoka

Над зеленою болотяною тванню – лопаються бульбашки метану...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

А ви що, гадали – обійдеться? Що диявольське наслання не смердіти, а пахтіти буде? Чи вам, панове, зовсім вже носи позакладало – сірки не чуєте?!

Проти природи не попреш: блазень, кривляючись під мештами  короля, швидше зіпсує повітря, ніж наповнить його озоном. А що казати, коли  миршавець на трон видряпається? Фе, несе аж до нашого дивану.

Лакмус об'єктивної аналітики вже два роки реагує червоним кольором алярму на політичне зелено-кислотне середовище. (Нагадуємо ази і буки шкільної неорганічної хімії: лакмусовий папірець червоніє у кислотах).

Але cовковій більшості не вистачає, зокрема, й хімічної освіти, тож про вибрики слуг волали і волають лише порохоботи та якась дещиця співчуваючих.

Решті насельців кіношний Вася Голобородько ще усього не дообіцяв – вчительство, щоправда, вдавилося чотирма тисячами доларів на місяць, набирає ходи третій мор майстрів спорту з ковіду-19, а з-поміж фігурантів справ про вбивство Шеремета, злив вагнерівців і стрілянину під Лісниками ідентифікований один Шефір. В якості фальш-мішені і «привіту з лісу».

Нічим іншим, як сатанинським шабашем, не можна назвати й анонсований на вихідні трускавецький лікнеп 2.0 у форматі корпоративу з діджеєм Арахамією – фракційною вишенькою на пліснявому торті – під час наростання нової хвилі пандемії, заціпеніння мас перед осіннім платіжкопадом і всенародного оргазму від чотирьох поясів на Усику.

Себто, Квартал з блазнем на чолі щодень відшліфовує репризну методику державного управління.

Здавалося би, і нас, і світ після дворічного суцільного срачу на Печерську здивувати важко. Та ні ж бо! Знову номером «на біс» зчудував знавець корабельних сосен і бабів-да-а, ноунейм і партайтовариш Корнієнко. Цього разу – хвацькою сміливістю, внутрішнім визволом «а шо ви мені зробите?» і відвертістю у підборі і розстановці кадрів.

Тут так – або вседозволеність знесла усі моральні перестороги і пан країв не бачить чисто з партійних міркувань, або ж глупство вже вимагає медикаментозного втручання. Не наполягаємо, але саме останнього потребує не третя, але ж і не 244-а особа в «авангарді» українського суспільства! Бо лише у критично нетверезому стані можна виставити на мережу кадрові нотатки до п'ятьох нікому невідомих служок перед їхнім, авжеж, карколомним злетом кудись у шмигалеве закулісся, чи беремо вище – у святая святих, єрмакову канцелярію.

Сашко, а після його принизливого, рабовласницького панібратства зі «своїми» №140 (наш ревізор), №141 (продюсер), №142 (наша людина, «мішин» цифровик), №143 (теоретично слухняний), №144 (просто наш) і авторові буде дозволена фамільярність, відчебучив таки неподєцкі!

Та будь ти хоч «негром у похилому віці», весільним фотографом чи клошаром з-під мосту Патона, здобув оригінального диплома як дебіл © Милованов або купив його за жом як зажопник Кива, крав до каденції пиво чи ґвалтував неповнолітніх – це все бонуси!

Головне – ти маєш бути «Зе'кріпаченим». Шанси зростають, якщо ти виходець з Кварталу, з Кривого Рогу, з родичів Лєнки по четверте коліно включно. Щоб чітко розмежовував запах шаурми і шоколаду, особисто бачив, як Порошенко валив брата, поділяв ідеологію китайської комуністичної партії та визнавав геніальність Мар'яни Безуглої.

Вкотре провидець Леонід Талалай:

…Ввімкнеш телик — знов теледурепи.

Перемкнеш — і там усе те саме:

Ті ж самозакохані нардепи

З тим же Євангелієм від Хама,

Що припав незримим до керма,

І — пітьма. Єгипетська пітьма…

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28 липня, 15:58
Політика
Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.
28 липня, 08:12