Кадри Єрмака вище підозр, бо оця ЗеРада так вирішила

Опінії
12.09.2023, 21:59
Кадри Єрмака вище підозр, бо оця ЗеРада так вирішила
Фото: Facebook

Пропоную картинку-загадку. Не поспішайте говорити, що тут усе зрозуміло: нардепи у залі засідань.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Спочатку прошу звернути увагу на кілька нюансів. На сюжеті №1 у глибині, поряд із державним прапором з кимось жваво спілкується Перший заступник Голови ВР Корнієнко.

Крісло Голови пустує, а Президії фіолетово, що коїться у залі. Дві останні картинки (на фото вище – прим. ред.) демонструють, що красуня в чохлі (перепрошую, не знаю, як називається такий прикид) менш ніж за хвилину з'являється у полі зору камери двічі.

Чи то поспішає встигнути взяти участь у розборці одразу у двох групах, що розмістилися в різних кінцях зали. А може, панянка спеціально дефілює перед оком камери, щоби та зафіксувала патріотичні кольори її вбрання.

Тепер, увага, питання: який момент трудового дня нардепів знято на відео, з якого зроблено скріншоти?

Відповіді: у перерві між засіданнями депутати планують, як проводитимуть вікенд чи прикидають, скільки річних доходів пенсіонера цього разу коштує нова сумочка, з якою прийшла Ірина Аллахвердієва (див. фото нижче – прим. ред.) – неправильні. І навіть фантастично-екзотичний варіант, на кшталт, що йде обговорення, чи завагітніла Галина Третьякова, і підозрюється Коля Тищенко – теж не вгадали.

Кадри Єрмака вище підозр, бо оця ЗеРада так вирішила_1

Увага, правильна відповідь: Депутати та Президія "напружено слухають" перший виступ Міністра оборони, що призначається ними (Рустем Умєров). Їм дуже "важливо знати", ХТО озброюватиме, годуватиме і піклуватиметься про життя та здоров'я синів та дочок України на полях битв.

Далі не коментую... Хіба що додам, що це та сама Рада, яка стоячи, бурхливими оваціями нещодавно проводжала попереднього Міністра Резнікова: «Відпочинь, товаришу! Ти, скільки міг, прикривав борців за грошові знаки».

* * *

Взагалі, хотів написати пост про багатостраждальний закон, який повертає обов'язкове електронне декларування доходів нардепів та вищих посадових осіб, які працюють, так би мовити, у зоні ризику. Тобто, мають доступ до розподілу-споживання великих бюджетних коштів або можуть вирішувати питання, що мають для конкретних людей життєво важливе значення.

Але в процесі роботи натрапив на згаданий відеосюжет і писати перехотілося. Аналізувати "логіку" роботи ЦІЄЇ шобли?!

Зате прийшов на думку чи то фантастичний, чи то антиутопічний сюжетець. Приблатненим (не найкрутіша масть у злочинному світі) доручили переробити кримінально-процесуальний кодекс.

Спочатку вони, скориставшись зручною нагодою і не заморочуючись, взяли і скасували його (кодексу) дію зовсім. Але через півтора роки мільйони терпіл заволали: «Безпредєл!».

Тоді вори (найвища масть) наказали повернути дію КПК, але підрихтувати його так, щоб усе було путьом. Приблатнені завдання виконали: зробили дещо, щоби кодекс був м'якшим і поблажливішим; щоби він запрацював... але потім; щоби на ворів дія незручних законів не поширювалася.

Повертаючись до реальності, прийнятим ВРУ законопроєктом №9534 до категорії осіб, зобов'язаних звітувати перед суспільством, не включено радників та працівників ОПУ. Рада вважає, що це не та контора, в якій у пучок збираються всі нитки від найцікавіших схем, де розподіляються незліченні ресурси та вирішуються «тонкі» кадрові питання.

О. Татаров, К. Тимошенко, Р. Шурма та інші, котрих сам Єрмак осятив своєю довірою... Вони вище підозр. Це ОЦЯ рада так вирішила.
Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13