​«Камаз» кондерів затримали у Лохвицькому районі

ПОЛТАВА
11.08.2016, 13:14
​«Камаз» кондерів затримали у Лохвицькому районі


Працівники охоронної фірми «Альфа Щит» спільно з працівниками Лохвицького райвідділу поліцію затримали «Камаз» із 15 куб.м. краденого газоконденсату. За кермом був харків’янин 1970 р.н. Його двом спільникам вдалося втекти з місця злочину.

​«Камаз» кондерів затримали у Лохвицькому районі _1

– «Камаз» вдалося затримати під час патрулювання ділянки конденсатопроводу Яблунівка-Гадяч, що здійснювалася в рамках виявлення крадіїв конденсату, – розповіли в «Альфа Щит».

​«Камаз» кондерів затримали у Лохвицькому районі _3

Повідомляється, що завдані збитки від крадіжки складають понад 200 тис. грн. Завдяки оперативним діям охоронців і поліції, крадіжку вдалося попередити.

​«Камаз» кондерів затримали у Лохвицькому районі _5

Слідчими Лохвицького відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 статті 15, частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (Спроба крадіжки, за попередньою змовою групою осіб). Винним загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07