Камбек Мамая

ПОЛТАВА
22.05.2019, 03:36

Місцеве політичне побутування, звісно, програє національному хайпу. Масштаб, виконавці, глибина запаморочення, режисура, кошторис – таки різні. Але подібні до цього заспокійливі міркування ніяким чином не применшують небезпеку сатанинського реваншу для окремо взятого регіону.

Якщо попередня іпостась нашого екс-мера відгонила неписьменністю, совковою ментальністю і неприкритим мамонством, то нинішній Олександр Мамай несе загрозу вже й як чітко окреслена політична фігура – його членство в антиукраїнському тандемі життя з 'опою не порівняти з іграми у совість на містечковому рівні. Густо підсолоджене мерство Олександра Федоровича спершу зачіпало своєю убогістю здебільшого радикально налаштований сегмент полтавської громади. Щоправда, до точки біфуркації у негативному сприйнятті менеджменту пана Мамая різновекторні сили підійшли одним об'єднаним фронтом. Зауважимо, що ми лише містичним флером Іванової Гори пояснюємо позицію «пліч-о-пліч» у виконанні ідеологічно непримиренних партійних загонів – націоналістів зі «Свободи» з популістською соціал-демократією пана Шамоти включно.

Дивовижний заміс компромісів на наших теренах поки що протистоїть Олександру Мамаю у спробі переплюнути коронованого шоумена КоЗе і до коліків розсмішити електорат. Та віддамо належне й аматору: змусити депутатський корпус Полтавської міськради ночувати на підстелених під голову шинелях теж вартує гідного поцінування квартальною «Лігою сміху».

Коротко про диспозицію коаліційних сил міськради і позивача на момент написання блогу. Адже не всі поголовно містяни, які все ще відходять від транспортного шоку, слідкують за перипетіями облоги міськради колишнім лідером «Совісті України», а нині соратником лідерів «ЗаЖОП'и».

Засідання Касаційного адміністративного суду Верховного Суду України за позовом Олександра Мамая про поновлення на посаді міського голови Полтави переносилося двічі – з 16 травня на 20, з 20 на 22. Підстави довіряти українській Феміді зникли давним-давно, тому депутати Полтавської міськради денно і нощно вартують у сесійній залі на випадок позитивного для Олександра Мамая рішення суду. А камбек на вересневу відставку МАФа (бавимося кумедною грою слів від абревіатури МАФ: Мамай Алєксандр Фьодоровіч, малі архітектурні форми, МАФ і я) цілком можливий з огляду на суддівські персоналії і їх рішення. Чого варті «неетична поведінка» колишнього головного конституційника Станіслава Шевчука і оскарження націоналізації Привату! Та хай там як, але сьогодні голови усіх фракцій Полтавської міськради, крім «Совісті-У», солідарно тримають дулю в кишені. Принаймні, кажуть, що скрутили.

Екс з метою розхитування по факту не вельми й монолітних лав ситуативної коаліції вдався до індивідуальної обробки її учасників – якими вже пряниками (знову присипаними цукром?) хотів звабити Олександр Федорович панів Матковського та Матвійчука залишається утаємненим, але телефонні перемовини відбулися. Пани, як вони самі запевняють, тримаються.

Маємо слово до прихильників О.Ф. Мамая. Ні, про повагу до чужої думки не йдеться. Якого біса, даруйте, ми мали б поважати несусвітнє глупство? Обмежуємося визнанням права на нього. З якихось причин чесноти колишнього міського голови і записного партійного хамелеона Мамая вам, краяни, припали до вподоби. Гаразд, когось вразила особиста увага вчорашнього мера до його днюхи, і банальний, неграмотний текст вітальної листівки був завчений напам'ять і буде переданий нащадкам у вигляді епосу на кшталт «Пісні про Байду», комусь привиділося, що провалля на асфальті під його вікнами заліпив особисто Олександр Федорович, ще хтось онукам розповість про мамаєвський феєрверк над стадіоном, з яким відлетіли у небо мільйони з міського бюджету, а той навіки збереже селфі з найдорожчою в Україні новорічною ялинкою – мільйони на неї теж пішли з легкої руки Мамая. Уподобання залишаються на вашій і його Совісті.

Ні, товариство, тут справа серйозніша. Підтримуючи Мамая – пайовика і одиницю п'ятої колони, ви заводите до нашого міста ворога. Управлінська недолугість екс-мера – вчорашнє, адже й у сьогоднішніх з долугістю ті ж проблеми. Але який-не-який фінансовий ресурс, зв'язки і зобов'язання, досвід інтригана цієї чужої Полтаві особи будуть використані бойками-вілкулами-рабиновичами-медведчуками на шкоду Україні.

Пометикуйте, панове. Шарварок, здійнятий приходом неадекватної команди, відкрив широкі можливості для південно-східного руськомірського реваншу. Позбавити чужинців хоч би й одного багнета у майбутньому парламенті – чим не завдання для кобищанця-патріота?

P.S. Тільки но надійшла вкрай погана новина – збуваються найгірші очікування щодо КоЗе. Глава адміністрації нового Президента Андрій Богдан, а більше – юрист Ігоря Коломойського допустив можливість народного референдуму щодо мирних домовленостей з РФ. Уникнення відповідальності. Відвертий злив України. Вони почали нас «дєлать». Майдан?

Вадим Демиденко

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05