Кандидат в депутати Блоку Петра Порошенка погрожував застрелити міліціонера

УКРАЇНА
09.10.2015, 11:23
Кандидат в депутати Блоку Петра Порошенка погрожував застрелити міліціонера

"Пи#арасы! Сука, бл#дь, застрелю!", кандидат у депутати міської ради Одеси від партії "Солідарність" Дмитро Шмань зі своєю дружиною втручалися в діяльність працівників міліції та поліції під час проведення огляду ДТП, учасником якого був його неповнолітній син - Володимир Шмань, намагалися викрасти з місця ДТП речовий доказ - телефон, на якому був відеозапис "селфі" даного ДТП, звинувачуючи працівників міліції та поліції у крадіжці даного телефону. 

Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Шмань матюкався, погрожував і всіляко намагався зірвати проведення огляду місця події. Поліція наділа наручники на буйного кандидата в депутати і затримала його.

Ось таких особ набирає Президент Порошенко до лав своєї партії "БПП-Солідарність". Один погрожує застрелити працівника міліції, а в іншому місті кандидат на міського голову від "БПП-Солідарність" краде землю в дітей шкіл, розкрадає комунальну власність міста, підкуповує пенсіонерів аптечками. І ці люди - обличчя провладної партії! Що вони можуть зробити для міста чи країни? Що зробив Президент? Війна досі триває, тих, хто розстрілював Майдан, досі не покарали, військові не отримують обіцяних 1000 грн. за кожен день війни на сході країни, тарифи зросли без пропорційного підвищення зарплат і пенсій. 

Про яку довіру до Президента та його партії, кандидатів і дептутатів "БПП-Солідарність" може йти мова?