Кандидату на міського голову Одеси погрожували фізичною розправою

УКРАЇНА
13.10.2015, 10:28
Кандидату на міського голову Одеси погрожували фізичною розправою

Кандидат на посаду міського голови Одеси Світлана Фабрикант розповіла про погрози на свою адресу і на адресу партії “Відродження” в ході цієї виборчої кампанії.

Про це вона повідомила журналістам під час прес-конференції.

Політик повідомила, що вона і вся команда “Відродження” досі є “персонами нон-грата” на “провладних телеканалах” і “отримують прямі і непрямі погрози на свою адресу”.

“Ми намагаємося донести людям правду, а редакційна політика цих телеканалів не допускає об’єктивного відображення дійсності. Простіше кажучи, нам не дають називати речі своїми іменами. З самого початку передвиборчих перегонів на нас тиснули і погрожували усно, письмово і навіть кілька разів фізично. Жінкам-кандидатам теж погрожують, не соромлячись того, що ми слабка стать. Хочу сказати, що кожна погроза на нашу адресу робить нашу команду тільки сильнішою. Ми не віддамо жодного свого голосу. Можливості фальсифікації ми не допустимо. Команда у нас міцна, я свою кандидатуру не зніму і, наскільки мені відомо, ніхто з “Відродження” не планує сходити з дистанції”, – заявила кандидат на посаду мера Одеси.

Також Світлана Фабрикант в ході прес-конференції заявила про те, що, на її думку, чинна влада використовує адмінресурс під час передвиборної кампанії і, якщо такі дії не припиняться, кандидат готова “називати імена”.