Карантин на Близькому Сході: навіть релігія безсила проти COVID-19

СВІТ
18 березня, 10:05
Мечеть Аль-Харам
Мечеть Аль-Харам
Фото: Deutsche Welle

Низка країн Близького Сходу самоізолювалась у зв'язку із пандемією коронавірусу.

Основний тягар, а отже — найбільшу кількість хворих у регіоні, несе Іран, про що повідомили журналісти видання "Deutsche Welle".

Тим часом влада Саудівської Аравії вперше в історії заборонила міжнародне паломництво до мусульманських святинь — міст Мекки та Медини, мечеті яких залишаються закритими для вірян.

В Ізраїлі уряд заборонив громадські зібрання чисельністю понад 100 осіб включно, при цьому лишив необмежним доступ до наявних в Єрусалимі святинь світових релігій: юдейської Стіни плачу, християнського Храму Гробу Господнього і мечеті Аль-Акса.

А у Кувейті всіх громадян у примусовому порядку з 12 березня відправили на двотижневу оплатну відпустку, оскільки також припинено діяльність усіх освітніх і розважальних закладів, уряд працюватиме віртуально, торгівлю й релігійні зібрання — заборонено.

На цьому фоні "білою плямою" лишається Ірак, де спалах коронавірусу ніяк не зможе заглушити протести суспільства проти чинної влади, яка також запровадила обмеження на громадські зібрання чисельністю не більше 250 осіб і припинила контакт із зовнішнім світом.

Карантин на Близькому Сході: навіть релігія безсила проти COVID-19_1
Карантин на Близькому Сході: навіть релігія безсила проти COVID-19_2
Карантин на Близькому Сході: навіть релігія безсила проти COVID-19_3
Читайте також:
Представники єменського уряду і повстанці-хусити домовилися здійснити обмін заручниками та припинити на деякий час бойові дії.
18 вересня, 10:38
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37