Карантинні заходи у полтавських вишах – як організовано навчання

ПОЛТАВА
15.10.2020, 14:00
ПНПУ ім. Короленка
ПНПУ ім. Короленка

МОН України рекомендувало вишам перевести студентів на дистанційне навчання. Ми дізналися, які заходи впроваджуються у Полтаві.

Сьогодні, 15 жовтня, стартує термін, у який в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет рекомендував вжити специфічних заходів у навчальних закладах. Зокрема, вишам рекомендувалося перевести студентів на дистанційне навчання та відпустити студентів з гуртожитків. Зауважимо, що ці настанови мали рекомендаційний характер, і полтавські виші мають можливість підлаштувати їх до своїх умов.

Як саме буде організовано життя студентства у найближчий місяць, «Останній Бастіон» дізнався з перших вуст.

ПУЕТ
ПУЕТ

ПУЕТ. «Наші студенти були на дистанційному навчанні з 3 по 13 жовтня. Наразі ми спостерігаємо спад захворюваності, тож студенти, навпаки, зараз повертаються до занять у звичайному режимі. Якщо ми знову побачимо ріст захворюваності – ми знову проведемо усі необхідні заходи. З гуртожитків нікого не виселяли, всі, хто хотіли залишитися – залишилися.»

УМСА
УМСА

УМСА. «Студентів не переводили на дистанційне навчання. Проте, є наказ ректора, яким забороняється:

1) Перебування на території навчального закладу студентів та працівників академії без засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів)

2) Перебування на території академії з ознаками респіраторних захворювань.

Пропуски занять з поважних причин у період з 15 жовтня по 15 листопада відбуватиметься в індивідуальному порядку. Студентів із гуртожитків не розселяли, але вони мають дотримуватися заходів профілактики.»

ПНПУ ім. Короленка. «Ми дослухалися порад Міністерства освіти і науки. Тож з 19 жовтня ми переходимо на дистанційно-змішану форму навчання. Вона полягає у тому, що переважна більшість студентів займатиметься дистанційно, окрім тих, чиї заняття прив’язані до аудиторій – це окремі природничі спеціальності, хореографи. Більшість студентів – мешканців гуртожитку, які тепер навчатимуться дистанційно, поїхали додому. Але є ті, хто паралельно з навчанням десь працює. Ми поставились з розумінням, вони живуть тут. Такий режим триватиме до 15 листопада, як і рекомендувало Міністерство.»

Опис заходів, які вжили у ПДАА, Полтавській політехніці ім. Ю.Кондратюка та Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого чекайте трохи пізніше.

Читайте також:
Опінії
МОН оприлюднило стратегічний план діяльності до 2027 року, згенерований Штучним інтелектом.
12 березня, 09:57
Світ
Учні відвідуватимуть уроки з використанням 3D-аватарів у стилі аніме.
17 січня, 11:10
Політика
Донеччина була і лишається українською, доки там вчать маленьких українців. Нині ж розпочато вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік.
10 січня, 08:29
Опінії
Мені до вподоби, що люмпени в нашій країні керують вищою освітою і посилають професора підмітати вулиці.
09.12.2023, 14:15
Опінії
У нас проблеми не з дітьми, а з дорослими. Від МОНу і до сільської школи.
08.12.2023, 11:29
Світ
Єльський університет зробив загальнодоступним свій курс про становлення України. Проєкт спеціально підготував історик Тимоті Снайдер.
19.11.2023, 10:24