«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні

МИСТЕЦТВО
30.08.2020, 09:01
«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні
Фото: Останній Бастіон

В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.

Про це з місця події повідомив кореспондент "Останнього Бастіону".

Попри карантинні обмеження енергійний захід, який відбувся в культурному закладі "Сто доріг", зібрав найпалкіших шанувальників гурту.

Новий матеріал присвячений теперішнім проблемам (війна, пандемія, політична та економічна кризи), які українське суспільство зокрема і світ у цілому мусять вирішувати без огляду на поточну кон'юнктуру.

«Наш альбом "Постправда" актуалізує ганебні феномени, якими є Зеленський, Трамп, Путін, Макрон і їм подібні. Це тенденція, в якій ми живемо. Всюди фейки, брехня, люди не можуть зрозуміти, де правда і якою фактично є наша дійсність. Ми прагнемо зобразити сучасність, ту ситуацію, в якій опинився весь світ. Проте, зауважу, що саме українці найбільше постраждали від об'ємної постправди, особливо від тієї, що продукує Кремль», — прокоментував подію лідер "Онейроїду" Андрій Боркунов.

За його словами, путінський режим і його агенти впливу прагнуть завуальовано скорегувати під себе дійсність, зробити бачення українського суспільства мінливим, слабким, не здатним до опору.

Відтак, очевидно, що єдиним прийнятним засобом протидії у такій ситуації є самоідентифікація кожного з нас.

«Наш стиль — патріотичний пост-рок із застосуванням етно- та електроінструментів. А наш посил — відверто культурологічний. Ми граємо не просту, тенденційну музику для всіх. Зовсім ні! Наші тексти мають просвітницький заклик до слухачів бути людьми, що мислять. Тобто не бути посередніми, але особистостями з власною критичною оцінкою. Я б назвав таку діяльність нашого гурту лагідною, але свідомою та систематичною українізацією», — підсумував Андрій Боркунов.

«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні_1
«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні_2
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Зняті перед російською публікою штани — головна заслуга "народного артиста" Потапа.
29.06.2020, 09:48
Вояки виконали відому пісню «Шабелина».
22.12.2019, 08:46
28 листопада в Полтаві відбувся концерт гурту «Бумбокс», під час якого було презентовано подвійний альбом «Таємний Код: Рубікон».
29.11.2019, 12:49
Історія одного з переломних боїв совєцько-фінляндської війни 1939-1940 років стане музично-драматичним твором.
28.11.2020, 19:53
"Живі, як ангели" — музичний твір, присвячений загиблим в авіакатастрофі під Чугуєвим військовослужбовцям та екіпажу літака АН-26.
29.09.2020, 09:42
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19.09.2020, 08:59