«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні

МИСТЕЦТВО
30.08.2020, 09:01
«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні
Фото: Останній Бастіон

В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.

Про це з місця події повідомив кореспондент "Останнього Бастіону".

Попри карантинні обмеження енергійний захід, який відбувся в культурному закладі "Сто доріг", зібрав найпалкіших шанувальників гурту.

Новий матеріал присвячений теперішнім проблемам (війна, пандемія, політична та економічна кризи), які українське суспільство зокрема і світ у цілому мусять вирішувати без огляду на поточну кон'юнктуру.

«Наш альбом "Постправда" актуалізує ганебні феномени, якими є Зеленський, Трамп, Путін, Макрон і їм подібні. Це тенденція, в якій ми живемо. Всюди фейки, брехня, люди не можуть зрозуміти, де правда і якою фактично є наша дійсність. Ми прагнемо зобразити сучасність, ту ситуацію, в якій опинився весь світ. Проте, зауважу, що саме українці найбільше постраждали від об'ємної постправди, особливо від тієї, що продукує Кремль», — прокоментував подію лідер "Онейроїду" Андрій Боркунов.

За його словами, путінський режим і його агенти впливу прагнуть завуальовано скорегувати під себе дійсність, зробити бачення українського суспільства мінливим, слабким, не здатним до опору.

Відтак, очевидно, що єдиним прийнятним засобом протидії у такій ситуації є самоідентифікація кожного з нас.

«Наш стиль — патріотичний пост-рок із застосуванням етно- та електроінструментів. А наш посил — відверто культурологічний. Ми граємо не просту, тенденційну музику для всіх. Зовсім ні! Наші тексти мають просвітницький заклик до слухачів бути людьми, що мислять. Тобто не бути посередніми, але особистостями з власною критичною оцінкою. Я б назвав таку діяльність нашого гурту лагідною, але свідомою та систематичною українізацією», — підсумував Андрій Боркунов.

«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні_1
«Карантинний концерт»: відомий полтавський гурт презентував нові пісні_3
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Світ
Найвідоміший німецький рок-гурт сучасності може припинити своє існування через ганебну поведінку свого соліста Тілля Ліндеманна.
03 червня, 21:11
Культура
29 квітня у Полтаві відбудеться концерт піаніста Сергія Горюновича
27 квітня, 12:05
Полтава
Альбом під назвою "Постправда", анонсований ще півтора року тому, нарешті став доступний для поціновувачів творчості "Онейроїду".
30.12.2021, 10:27
Мистецтво
Її зіграв швейцарський оркестр
10.09.2021, 19:44
Полтава
У першу п'ятницю червня у полтавському концтерт-голі "Villa Крокодила" відбувся живий виступ рок-гурту "Онейроїд".
06.06.2021, 09:48
Полтава
Відкриття 2021 — талановита молодь Полтави.
22.05.2021, 20:07