Карели вийшли на стежку війни проти РФ

СВІТ
16.10.2022, 09:37
Карели вийшли на стежку війни проти РФ

Слідом за ерзянами, які нещодавно провели З'їзд в естонському Отепя, про намір створити власну суверенну державу заговорили карели.

Доказом цього слугує відозва активу Карельського національного руху, викладена українською, англійською і фінською мовою Центром дослідження Фінляндії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що борці за незалежність окупованої ще з 1920-х років більшовицькими загарбниками Республіки Карелія (напозір автономної виключно декларативно – прим. ред.) мають намір скинути імперське ярмо зі своєї батьківщини.

Вже наступного місяця в одному з міст в Естонії карели зберуться на перший за останні 22 роки національний З'їзд, де буде вирішено стратегію і тактику ведення подальшої діяльності проти росії.

«Наш Рух ставить перед собою найвищу Мету: пробудити у карельському народі непохитну Волю до Свободи та незламне прагнення звільнити нашу Батьківщину від смертельних кайданів імперіалізму. Ми закликаємо всіх карелів, які проживають на еміґрації, або мешкають в окупованій Карелії, об'єднатися і стати пліч-о-пліч у визначенні нашої спільної Долі. З абсолютною безстрашністю та відчайдушною рішучістю ми вступаємо на Шлях Боротьби – Звільнення Карельської Землі!

Присяга вірности Нашій Батьківщині та вічний приклад героїзму карельських повстанців, скріплює наші ряди й запалює Священний вогонь боротьби у наших палаючих серцях, який дозволить відродити колишню велич нашого Народу. 1 жовтня цього року наш Карельський національний рух ухвалив рішення про проведення З'їзду Корінних Народів Карелії, на якому ми складемо та підпишемо Декларацію про незалежність Карелії та виходу її зі складу імперської Росії.

Закликаємо всі національні орґанізації карелів, вепсів і поморів, які перебувають як безпосередньо у Карелії, так і за її межами, а також приватних осіб взяти участь у підготовці до цієї події. Також запрошуємо всіх представників фіно-угорських народів поділитися досвідом у проведенні подібних заходів. З повагою та вдячністю поставимося до всіх тих, хто готовий буде допомогти з фінансуванням цієї події», – йдеться у відозві активу Карельського національного руху.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що в умовах путінської надцентралізації саме Москва провокує дезінтеграційні процеси всередині РФ.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.
26 січня, 14:31
Політика
Активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов не буде депортований до РФ на вимогу ФСБ.
25 січня, 08:00
Кримінал
Слуги кремлівської Феміди з окупованої Уфи винесли вирок борцям за волю башкирського народу у сфабрикованій ґебістами кримінальній справі.
10 січня, 21:23
Світ
Комітет представників народу мокша (на еміграції) запропонував Ерзянському національному руху об'єднатися у боротьбі за незалежність.
08 січня, 15:01
Світ
Це буде ще один крок до деколонізації та дезінтеграції ресурсної федерації московії, яка здійснює експансивну неоімперську політику.
03.12.2022, 17:09
Світ
Агресивна війна проти України та оголошена у межах РФ мобілізація покликані здійснити давню мрію кремлівських старців із манією величі.
27.11.2022, 20:27