Карта АТО станом на 10 листопада

УКРАЇНА
10.11.2014, 10:56
Карта АТО станом на 10 листопада

Ситуація на сході країни станом на 12:00 10 листопада 2014 року за даними РНБО України.

Протягом останньої доби, місія ОБСЄ помітила ще дві колони військової техніки на сході Донецька. Зокрема, спостерігачі від ОБСЄ зафіксували під Донецьком дві військові колони з 17 вантажівок з важким озброєнням кожна.

З приводу обстрілів, то протягом минулої ночі бойовики "ЛНР" здійснили ряд артилерійських та мінометних обстрілів контрольованих Україною населених пунктів Луганської області. Мова йде про Трьохізбенку, Крякове, Боровське, Тошківку, Білу Гору, Нижнє, Кримське, Золоте. Крім того, місто Щастя з боку Веселої Гори, яка контролюється терористами, обстрілював снайпер.

Найбільш напружена ситуація склалася поблизу смт Чорнухине Попаснянського району, яке протягом учорашнього дня п’ять разів обстрілювали із систем залпового вогню "Град". У результаті дуже сильно пошкоджена система електро-, газо-, водо- та теплопостачання, є зруйновані житлові будинки, поранений один український силовик.

Слід також відзначити, що у неділю в ході антитерористичної операції на сході України загинули двоє правоохоронців - бійців спецбатальйону Полтава.