Карта АТО станом на 15 листопада

УКРАЇНА
15.11.2014, 13:02
Карта АТО станом на 15 листопада

Ситуація на сході країни станом на 12:00 15 листопада 2014 року за даними РНБО України.

Як повідомляє прес-центр АТО, 62 обстріли та три бойових зіткнення відбулись за минулу добу в зоні АТО.

Смертельний вогонь забрав життя сімох українських солдат, десятеро з пораненнями різного ступеня важкості направлені до медичних закладів, де їм надають кваліфіковану медичну допомогу.

Також протягом доби надійшла інформація про травмування 4 та загибель 2 цивільних осіб від обстрілів, які вели бойовики по населеним пунктам, що знаходяться під контролем українських солдат.

Найскладніша ситуація на Дебальцевському плацдармі. Саме там зафіксована найбільша кількість обстрілів українських позицій. Вночі бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї по підрозділам в районі Станично-Луганське. Близько опівночі здійснили обстріл з РСЗВ БМ-21 Град блокпосту поблизу Кримського.

В районі Донецького аеропорту ніч минула спокійно. Підрозділи, що виконують завдання з охорони цього стратегічного об’єкту посилено додатковими засобами, спроможними ефективно протидіяти незаконним збройним формуванням у будь-який час доби та в любих погодних умовах.

Напередодні ввечері бойовики здійснили мінометні обстріли укрїнських підрозділів, що розташовані в населених пунктах Опитне, Гранітне, Каменка, Дебальцево та Нікішино.

На півдні зони АТО ситуація стабільна, через складні погодні умови бойовики не використовують безпілотні літальні апарати.