Карта АТО станом на 29 листопада

УКРАЇНА
29.11.2014, 12:08
Карта АТО станом на 29 листопада

Ситуація на сході країни станом на 12:00 29 листопада 2014 року за даними РНБО України.

За даними інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України за минулу добу по всій протяжності фронту українські військові відбили 38 атак противника.

На території Донецької та Луганської областей зафіксовано 16 обстрілів населених пунктів з боку бойовиків. Надійшла інформація про загибель 1 цивільної особи. Підрозділи сил АТО найбільш активно протидіяли терористам на Луганському та Донецькому напрямках. Терористи знову обстрілювали мирні населені пункти. Зокрема, вогневі артилерійсько-мінометних ударів і залпи «Градів» противник завдав по населених пунктах: Трьохізбенка, Вільхове, Гірське, Кримське, Геївка, Макарове, Щастя, Станиця Луганська, Сокільники, Авдіївка, Пісках, Миколаївка, Дослідне, Новобахмутівка, Тоненьке.

У районі аеропорту «Донецьк» бійці підрозділів ЗСУ вели активну оборону. За добу ворог кілька разів намагався атакувати позиції українських військових в терміналах аеропорту. Всі атаки були відбиті.

На Маріупольському напрямку супротивник не атакував позиції українських збройних сил. На цьому напрямку підрозділи ЗСУ протягом доби здійснювали попереджувальну роботу з припинення терористичної діяльності.