Карта АТО станом на 8 листопада

УКРАЇНА
08.11.2014, 12:05
Карта АТО станом на 8 листопада

Ситуація на сході країни станом на 12:00 8 листопада 2014 року за даними РНБО України.

В зоні проведення антитерористичної операції найбільш напружена ситуація склалася в районі населених пунктів Дебальцеве, Нікішине, Чорнухіне, де напередодні ввечері бойовики обстріляли підрозділи сил АТО з артилерії, мінометів та стрілецької зброї.

За даними прес-центру АТО, протягом минулої доби українські збройні сили втратили одного бійця – десантника, що захищав Донецький аеропорт. Ще 15 військовослужбовців отримали поранення.

Ситуація на півдні зони конфлікту, поблизу Маріуполя – поки стабільна.

Крім того, як повідомляють у групі «Інформаційний спротив», протягом доби, що минула, бойовики так званої ЛНР 21 раз обстріляли з мінометів, артилерії та систем залпового вогню «Град» населені пункти на території, підконтрольній українській владі в Луганській області. Під мінометні обстріли потрапили і українські підрозділи, що дислокуються поблизу Гранітного та Кримського.

Зруйновано ряд об’єктів інфраструктури в Трьохізбенці, Кряківці, Старому Айдарі, Орєхово-Донецькому, Гірському, Нижньому та Станиці Луганській. Через постійні обстріли неможливо поновити електропостачання в Станично-Луганському й частково – Попаснянському районах Луганщини, з цієї ж причини частина населених пунктів Станично-Луганського та Новоайдарського районів залишається без газопостачання.