Католицька церква Портуґалії виплатить компенсації жертвам священників-педофілів

СВІТ
14 квітня, 17:21
Католицька церква Портуґалії виплатить компенсації жертвам священників-педофілів

Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.

Про це із портуґальської столиці повідомило впливове міжнародне видання The Associated Press. Зазначається, що під час місцевої Єпископської конференції у Лісабоні учасники погодилися виплатити грошові компенсації жертвам педофілів у сутанах.

Прелат Жузе Орнелаш підтвердив інформацію, заявивши, що жоден із присутніх на зустрічі священників не висловився проти. Водночас католицький ієрарх додав, що отримати фінансову виплату можна, зокрема, за дії вже померлого винуватця сексуального злочину.

У лютому 2023 року спеціальна комісія виявила, як починаючи від 1950-го щонайменше 4815 дітей зазнали насильства із боку портуґальських католицьких священників-педофілів. Станом на тепер понад 100 підозрюваних продовжують обіймати свої посади й відмовляються визнавати свою винуватість.

«Кожна видана сума буде визначатися індивідуально для кожного випадку, враховуючи тяжкість злочину. Заяви жертв прийматимуться з червня до грудня поточного року. Наразі про грошове відшкодування збитків до Церкви звернулася лише 21 особа», — пояснив ситуацію отець Жузе Орнелаш.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», німецький єпископ Франц Йозеф Овербек закликав світ засудити російську агресію проти України. «Московського патріарха» гундяєва він назвав прислужником диявола.

Читайте також:
Життя
Завдяки сучасним технологіям, вчені змогли відновити 74 таких рукописи, але останній знайдений фрагмент є унікальним через його вік.
01 січня, 15:27
Опінії
Римський понтифік не має боєздатних дивізій, натомість у нього по всьому світу є сотні мільйони вірян, зазомбованих російською пропагандою.
14.05.2023, 21:28
Світ
В останні кілька днів стан здоров’я колишнього Папи погіршився через похилий вік
31.12.2022, 14:35
Політика
Представники корінних народів ресурсної федерації московія вважають ганебною демонізацію чеченців і бурятів на тлі злочинів росіян.
30.11.2022, 06:59
Історія
Ватикан допомагав нацистам
03.09.2022, 12:45
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
вчора, 19:25