Казахстан дарує бойову техніку Таджикистану

СВІТ
10.11.2021, 10:23
Казахстан дарує бойову техніку Таджикистану
Фото: KazInform

А Україні так звані західні партнери, особливо Німеччина з Францією, всіляко противляться постачати необхідне нам озброєння.

Законотворці Казахстану за ініціативи президента Касима-Жомарта Токаєва одноголосно ухвалили рішення безоплатно передати військову техніку сусідньому Таджикистану.

Відповідний документ схвалено депутатами Мажлісу (нижньою палатою парламенту) та викладено міністерством юстиції середньоазійської країни, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Передача бойової техніки та супутнього для армії обладнання відбуватиметься у рамках підписаної й ратифікованої раніше двосторонньої урядової Угоди про надання безоплатної військово-технічної допомоги.

Як зазначив заступник міністра оборони Казахстану Руслан Шпекбаєв, подібний дружній крок його країни свідчить про підтримку миру та стабільності у регіоні, особливо на тлі здобуття талібами влади в Афґаністані.

«Ухвалення вказаної угоди зумовлене необхідністю зміцнення безпеки у Центральної Азії та спрямоване на сприяння розвитку ЗС Таджикистану. Ми радо надамо всю необхідну поміч нашим південним сусідам», – зазначив Руслан Шпекбаєв.

Натомість на Сході Європі спостерігається протилежна картина – Берлін і Париж відмовляються постачати Києву летальне озброєння, навіть попри тривалу 8-й рік російську агресію та окупацію наших земель, а Лондон із Вашинґтоном задорого продають застарілу для їхніх армій техніку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на початку вересня цього року у Туреччині відбулася церемонія закладки корабля типу "ADA" для потреб Військово-морських сил Збройних Сил України.

Читайте також:
Турецький президент вважає напруженість у відносинах Москви та Києва штучноствореною Кремлем із пропагандистською метою.
19 січня, 12:29
Британія надасть Україні протитанкове озброєння
17 січня, 21:20
Українська комбінаторика Кремля проста: показово імітувати загрозу нападу зовні для прихованої підготовки дестабілізації зсередини.
15 січня, 14:53
РФ і КНР свідомо заблокували міжнародний пакет санкцій проти недемократичного військового уряду Республіки Малі.
13 січня, 08:27
Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.
08 січня, 08:09
Що пишуть світові ЗМІ щодо ризиків вторгнення в Україну на тлі «антиядерної» заяви п’яти країн
06 січня, 15:25