КДБіста призначили — КДБіста звільнили

ПОЛІТИКА
28 вересня, 07:20
КДБіста призначили — КДБіста звільнили

Про цього стукача я вже роками розповідаю суспільству.

Сьогодні в стрічці новин фейсбуку була хвиля обурення призначення Дмитра Вєдєнєва заступником з наукової роботи директора Інституту українознавства.

Про цього стукача я вже роками розповідаю суспільству. У далекому 1988 році мене намагалися виключити з Київського Державного Університету ім.Т.Шевченка за так званий «український буржуазний націоналізм».

Приводом для цього стало те, що я запросив Сергія Набоку, колишнього політв'язня, від імені Українського Культурологічного клубу провести дебати на історичному факультеті, зокрема і на тему Голодомору (про який тоді вчили, що "його не було").

Так от публічний донос на мене за це написав тоді ще студент історичного факультету Дмитро Вєдєнєєв. Що я розваляю ВЛКСМ, СРСР і являю загрозу для радянського ладу.

В подальшому КДБістські кадри чудово пристосувалися вже в незалежній Україні. КДБ в Україні було перейменовано в СБУ. І, звісно, Дмитро Вєдєнєєв здійснив карколомну кар'єру-до полковника СБУ, спеціалізувався, до речі, на історії УПА. За часів Януковича, звісно, був підвищений — став заступником голови Інституту національної пам'яті.

І от тепер цього стукача було призначено в Інститут українознавства... "Українознавець" з КДБістським душком.

Дякую всім, хто висловився щодо цього стукача і вимагав його відставки. На щастя цього разу він недовго перебував на посаді.
До речі, вибачення за всі роки я від нього так і не почув.

P.S. Даю посилання на свій пост від 2013 року, щоб Ви, пані і панове, зауважили, скільки років я вже привертаю увагу до проблеми стукацтва і до цього конкретного стукача, зокрема.

Автор : Олександр Доній
Читайте також:
Опінії
Заможні громадяни, для яких війна завжди була телевізійним шоу, вже опановують лижню. Певно, готуються стрічати Діда Мороза з триколором.
06 грудня, 12:48
Позиція
Убогі інтелектуали, яких наротні необтяжені розумом шлунки привели до влади в Полтаві, впевнено обіцяють обіцяти і надалі.
01 грудня, 12:30
Політика
Українці обурені «креативом» «Ощадбанку» та «Укргазбанку», які поділилися ідеєю: як розв’язати проблему із замінуванням полів.
30 листопада, 07:25
Політика
Немає такого поняття «російськомовний громадянин України». Цей маркер був запроваджений російською ідеологією.
22 листопада, 13:17
Політика
Зробити в Україні щось осмислене можна лиш тоді, коли ця каламутна хвиля зникне у небуття. Ми як ніколи потребуємо аристократії духу і сили.
20 листопада, 10:19
Позиція
Колишні очільники Полтавської ОДА Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки, дані три роки тому.
17 листопада, 13:00