КДБіста призначили — КДБіста звільнили

ПОЛІТИКА
28.09.2023, 07:20
КДБіста призначили — КДБіста звільнили

Про цього стукача я вже роками розповідаю суспільству.

Сьогодні в стрічці новин фейсбуку була хвиля обурення призначення Дмитра Вєдєнєва заступником з наукової роботи директора Інституту українознавства.

Про цього стукача я вже роками розповідаю суспільству. У далекому 1988 році мене намагалися виключити з Київського Державного Університету ім.Т.Шевченка за так званий «український буржуазний націоналізм».

Приводом для цього стало те, що я запросив Сергія Набоку, колишнього політв'язня, від імені Українського Культурологічного клубу провести дебати на історичному факультеті, зокрема і на тему Голодомору (про який тоді вчили, що "його не було").

Так от публічний донос на мене за це написав тоді ще студент історичного факультету Дмитро Вєдєнєєв. Що я розваляю ВЛКСМ, СРСР і являю загрозу для радянського ладу.

В подальшому КДБістські кадри чудово пристосувалися вже в незалежній Україні. КДБ в Україні було перейменовано в СБУ. І, звісно, Дмитро Вєдєнєєв здійснив карколомну кар'єру-до полковника СБУ, спеціалізувався, до речі, на історії УПА. За часів Януковича, звісно, був підвищений — став заступником голови Інституту національної пам'яті.

І от тепер цього стукача було призначено в Інститут українознавства... "Українознавець" з КДБістським душком.

Дякую всім, хто висловився щодо цього стукача і вимагав його відставки. На щастя цього разу він недовго перебував на посаді.
До речі, вибачення за всі роки я від нього так і не почув.

P.S. Даю посилання на свій пост від 2013 року, щоб Ви, пані і панове, зауважили, скільки років я вже привертаю увагу до проблеми стукацтва і до цього конкретного стукача, зокрема.

Автор : Олександр Доній
Читайте також:
Позиція
Нахилянт від ухилянтів Зеленський виступає за те, щоби українці приїжджали з-за кордону вже зараз.
11 червня, 18:38
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» постійно говорять про підтримку воїнів, але ніяк цьому не сприяють. Інша справа — карлівські волонтери.
09 червня, 08:18
Війна
На Херсонщині рятувальників примусово направляють у бойові підрозділи МВС.
01 червня, 12:03
Політика
У Мінсоцполітики рекомендують українцям відкладати гроші на старість та готуватися працювати, скільки зможуть.
01 червня, 10:38
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01