Керівництво Associated Press «шоковане» атакою Ізраїлю на будівлю агентства в Газі

СВІТ
16 травня, 14:55
Керівництво Associated Press «шоковане» атакою Ізраїлю на будівлю агентства в Газі
Фото: АР

Керівництво Ізраїлю доволі специфічно розуміє поняття про свободу слова.

Президент і головний виконавчий директор американського агентства Associated Press (AP) Гері Прюітт заявив, що був «шокований і приголомшений» нападом ізраїльських військових на будівлю в секторі Газа, де розміщувався офіс AP.

Нагадаємо, що в результаті удару ВПС Ізраїлю було зруйновано 13-поверховий комплекс в Газі з офісами міжнародних ЗМІ, включаючи телекомпанію Aljazeera і Associated Press.

«Ми шоковані і приголомшені надзвичайно тривожним нападом Ізраїлю на будівлю, де розташовувався офіс AP», – сказав Прюітт.

На російськомовній версії AP також повідомляється, що палестинські групи опору в секторі Газа 10 травня зажадали від ізраїльської поліції покинути до 18:00 за місцевим часом територію захопленими Ізраїлем мусульманської святині – мечеті «Аль-Акса» та квартал Шейх Джаррах в окупованому Східному Єрусалимі.

Очевидно, що такі дії ізраїльтян із захоплення мечеті «Аль-Акса» були банальною провокацією, покликаної спровокувати палестинців на агресію.

Після того як ізраїльська влада відмовилася виконувати цю умову, палестинські угруповання запустили велику кількість ракет в напрямку Ізраїлю. Слідом за цим армія Ізраїлю оголосила про початок військової операції проти сектора Газа під назвою «Захисник стін».

Читайте також:
Натомість громадян, які дотримуються консервативного світогляду і традиційних цінностей, будуть підтримувати на державному рівні.
28 квітня, 13:06
Дивіться інтерв'ю з головним редактором "Останнього Бастіону" Геннадієм Сікаловим.
04 березня, 16:24
У травні Національна спілка журналістів України зафіксувала 4 інциденти фізичної агресії щодо працівників ЗМІ.
05.06.2020, 18:25
«В багатьох країнах через Covid-19 вводяться законодавчі обмеження, які обмежують свободу вираження поглядів та свободу преси».
03.05.2020, 14:15
За останню добу в Москві виявлено 9056 випадків заражень COVID-19.
вчора, 17:27