Керівник департаменту поліції охорони погорів на хабарі 96 000 гривень

УКРАЇНА
23.08.2017, 11:32
Керівник департаменту поліції охорони погорів на хабарі 96 000 гривень

Працівники СБУ, ГПУ та НПУ затримали керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника за підозрою у хабарництві. Про це повідомила прес-служба МВС України.

22 Серпня, під час одержання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди було затримано Сергія Будника. Спецоперацію проводили працівники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно з СБУ та Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

«У рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що посадовець поліції, окрім офіційних платежів за фізичну охорону, через посередника вимагав у киянина додатково передавати йому щомісяця неправомірну вигоду у сумі понад 80 тисяч гривень.
Затримали поліцейського під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 96 тисяч гривень. Слідчі з’ясували, що з червня цього року посадовець отримав понад 170 тисяч гривень» — йдеться в повідомленні.

Наразі слідчими готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

Відділ моніторингу