Керівнику НКВД Полтавщини Беху присвоїли генерала

05.08.2017, 13:58
ПОЛТАВА
Керівнику НКВД Полтавщини Беху присвоїли генерала

Полковник ГУ НКВД у Полтавській області Олег Бех отримав генеральське звання. За тиждень до офіційного підвищення ми писали про вирішене питання з його генеральством.

Звання генерала Бех отримав від президента Петра Порошенка в Києві з нагоди Дня Національної поліції. Причиною підвищення слугували нібито відзнаки при виконанні службових обов’язків.

За 3 роки роботи на Полтавщині Олег Бех відзначився безкарним прослуховуванням співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і Управління МВС у Полтавській області. Взяв на контроль крадіжки газоконденсату, піску, незаконну вирубку лісу, а також виготовлення алкогольного сурогату (паленки), про що писав «ОБ». Багатомільйонні відкати дозволили безробітній дружині Беха купити елітну квартиру в столичній новобудові. В автопарку сім’ї з’явилися Lexus, Mini Cooper, солідний капітал готівки.

ЧИТАЙТЕ: Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

Керівника ГУ НП Полтавщини Олега Беха підозрюють у корупції – НАЗК

Пришвидшило отримання погонів і участь полтавського НКВД у політичному переслідуванні головного редактора «ОБ» Геннадія Сікалова на замовлення «Антинародного Фронту». Тут Бех відстоює інтереси голови Полтавської ОДА Валерія Головка, збирача чорної каси «АФ» у регіоні.

БІЛЬШЕ:«Останній Бастіон» заявляє про замовне політичне переслідування «Антинародним Фронтом»

Зазначимо, підставою для присвоєння вищих військових звань є взірцеві професійно-ділові якості, гідне виконання покладених обов'язків, відповідно до Указу Президента про порядок присвоєння вищих військових звань.

Ми не погоджуємося, але поважаємо рішення президента відзначити Олега Беха за його службу. На нашу думку, вручення генеральських погонів криваво-дубово-кондеро-спиртовим виконавцям чужої волі тільки дискредитує високе військове звання і саму систему військових рангів.

В Україні 4 рік поспіль триває війна. Сотні військових виявили мужність у бою, відзначилися при виконанні складних операцій, пройшли ДАП, Іловайськ, Дебальцево тощо. Їхній патріотизм, бойовий досвід і заслуги перед Україною заслуговують на генеральські погони не менше окремих кабінетних службовців.

Гнап Нерушима 

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05