Кернес "зробив наш тиждень": тисячі людей, тату на лобі, селфі Кличка та пам'ятник у Харкові

ПОЛІТИКА
25.12.2020, 20:25
Кернес "зробив наш тиждень": тисячі людей, тату на лобі, селфі Кличка та пам'ятник у Харкові
Фото: Фейсбук

Україна окупована нащадками тих, хто влаштовував Голодомори, хто займався селекцією, знищуючи адекватних і залишаючи непотріб, сміття.

Топовою подією останнього тижня беззаперечно стали похорони кримінального авторитета Гепи (Геннадія Кернеса), за сумісництвом 15 років незмінного мера міста, які пройшли в дусі похоронів Сталіна.

Тисячі людей, що вишикувалися в кілометрові черги, аби попрощатися місцевим героєм. 

Кернес

Нагадаємо також, що деякі харків'яни вже збираються ставити Кернесу пам'ятник, назвати на його честь вулицю і станцію метро, дати йому Героя України. Що в мережах справедливо називають диким гібридом совка з КНДР.

Пройшло вже кілька діб з часу прощання з колишнім харківським очільником і ми опишемо найцікавіші події навколо похорон одіозного і, варто відзначити, харизматичного політика.  

На прощання приїхало відмітитися чимало відомих людей серед них і міський голова Києва Віталій Кличко, який запостив селфі на фоні труни з небіжчиком. Що в мережі назвали трешем.

Але навіть безумне селфі чемпіона з боксу зумів затьмарити житель Харкова Євген Івашко, який вирішив досить незвично вшанувати пам'ять покійного Геннадія Кернеса, і набив собі на лобі татуювання з написом "Кернес жив".

Втім, важко, судячи з дописів активних користувачів ФБ, визначити чий вчинок користувачі вважають найбільш диким трешем – ексчемпіона Кличка чи "сміливого претендента" з Харкова.

Але навіть попри це найбільш епатажно попрощалися з Гепою в середовищі націоналістичних партій.
Зокрема в повідомленні розміщеному на сайті партії УНА-УНСО. Вони написали в унсовському стилі – лаконічно і безапеляційно: Гепа здох.

Та нагадали призабуту історію про мільярди які Гепа з Допою та Фуксом виставили Москві за організацію ХНР у 2014 році, але врешті-решт погодилися на сумі в 500 млн баксів. А згодом Гепа, за версію сайту УНСО, “кинув москалів”, за що й отримав кулю в спину.

Унсовці, попри все, захоплюються Гепою: Кернес не любив Харків, Кернес любив бабло і він щиро кайфував, коли до нього на вулиці підходили сфотографуватися люди. Кернес давав їм намиста, а вони відводили його до своїх золотих копалень – і вони залишали там ще і ще, приносячи їжу і своїх жінок. При цьому Кернес був чистий соціал-дарвініст, і зневажав слабких з тієї гидливістю, на яку здатний лише сильний, який сам піднявся з низів. Опанувавши тубільців, він пограбував їх поселення з холоднокровною методичністю, попутно пояснюючи як важливі намиста і які неважливі евкаліптові ліси, рудники й копальні…

Військовий Валентин Калина на фоні харківської “опупеї”, написав, що його вже не дивує нічого...

"Україна окупована.Окупована нащадками тих, хто відправляв українців на Соловки, хто влаштовував Голодомори, хто займався селекцією, знищуючи адекватних і залишаючи непотріб, сміття.Саме нащадки цієї мерзоти зараз при владі.Самі вони не підуть.Їх потрібно піти", – вважає він.

І навіть поміркований у своїх дописах Вахтанг Кіпіані, і той назвав Кернеса ворогом, якому "не можна пробачати".

Читайте також:
Українська істина перемагає все, доведено діяльністю СЗРУ.
13:41
Нормальні сусіди прийшли, привітали, натомість у наших, як завжди, – язики у дупі та руки по струнці...
15 січня, 14:00
5 років боротьби на ниві просвітництва і барикадах українського культурного фронту...
26.12.2021, 18:41
FS Auvergne здатен знищувати надводні кораблі та наземні об’єкти противника
24.12.2021, 15:59
Арт-центр "ZELO" проведе майстер-клас із олійного живопису для початківців!
13.12.2021, 13:35
Меморіальний комплекс на честь полеглих за свободу і незалежність українських захисників відкрили у Пирятині.
07.12.2021, 13:37