«Кіборг» через блогера передав останні новини з Донецького аеропорту

УКРАЇНА
05.11.2014, 12:55
«Кіборг» через блогера передав останні новини з Донецького аеропорту

Новини «Кіборграду»: боєць 95-ї бригади передає всім «доброго ранку» з Донецького аеропорту.

"Ефект присутності"

Ніч в аеропорту пройшла більш-менш спокійно.

Вночі був помічений танк, який обстріляв спостережну вишку без втрат, ми чули тільки звук. Термінали обстрілам не піддавались. Натомість, вночі був обстріляний н.п. Піски з РСЗО Град 2 рази і 2 рази спостережна вишка також з РСЗО.

Вечері прицільний вогонь вівся по розрахунках АГС з нашої сторони один 100-й.

Також у підвальному приміщенні спрацьовували розтяжки з супроводом крику від болі, походу сєпари понесли втрати.

У даний момент ведеться перестрілка зі стрілецької зброї. Чутні залпи арти. Такі перестрілки тривають щодня - це як "робочий день" затихають у вечірній час...

Днів два тому нас обстріляли з градів (2 рази за день без втрат) за останні два дні більше обстрілюють Піски, так як це єдине місце, звідки ведеться доставка їди і боєприпасів. Ще наша арта стоїть там, ну, і не тільки, спроб штурму не було.

У світлу пору доби активно працюють снайперські групи сєпарів.

Вчора Піски обстрілювали з АГС17 є 300й.

Ми звикли, їмо, спимо дискомфорт був перші два дні, а зараз втягнулись, вночі мінусова температура. Виручають грілки, дякуємо волонтерам.

На рахунок героїв і подвигів себе таким не рахую, пишу вам не для піару чи слави (хочу бути непоміченим). Біда в нас спільна, а підходи до неї різні,багато думок.

Пишу вам щиро, без фальшу і пишу тому, що бачу проблеми і кілька варіантів їх вирішення, думаю ваше слово дійде до потрібних кабінетів)".