Кілька тисяч адептів Московського патріархату на добу зупинили рух на Поділлі

23 серпня, 07:09
По їхніх плодах ви пізнаєте їх...
По їхніх плодах ви пізнаєте їх...
Фото: Facebook

Напередодні 30-річчя незалежності України ґебісти у рясах вдалися до чергової провокації, провівши "хресну ходу" до Почаївської лаври.

Відповідний фотозвіт виклали на публічній сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії Російської Православної Церкви в Україні, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За попередніми підрахунками, від 20 до 35 тисяч адептів Московського патріархату пройшлися від Кам'янця-Подільського до Почаєва.

Поліція, яка супроводжувала орґанізований натовп, завчасно перекривала під'їзні шляхи за маршрутом, чим спричиняла незручності для інших учасників дорожнього руху.

«Колона хрестоходців розтягнулася на 10 кілометрів. Всього ж віряни мають подолати 250 кілометрів до Почаївської лаври. У ході неспішно йдуть православні паломники із Сербії, Білорусі, Румунії та інших країн», — прокоментували подію у пресслужбі Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦвУ.

Випадкові очевидці змогли виокремити найчисельніші ґрупи учасників багатоденного дійства: це, переважно, літні люди та молодики спортивної зовнішності у камуфляжі, які спілкуються між собою російською мовою і йдуть по боках згуртованої попами колони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, спецслужби України давно мають жорстко присікти безкарну антиукраїнську діяльність різних вітчизняних діячів культури, мистецтва та науки.

Адепти Московського патріархату у Кам'янці-Подільському (20.08.2021)
Адепти Московського патріархату у Кам'янці-Подільському (20.08.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03 листопада, 15:32
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27 жовтня, 15:00
Спонсор “Бабиного Яру” не приховує свого бажання визначати те, чому українці навчатимуть своїх дітей.
01 жовтня, 17:59
Спроба Зеленського замінити Тризуб недолугою карикатурою, та ще й на День Незалежності, є відвертим шкідництвом.
18 серпня, 17:51
Робочою групою з розслідування синдрому керує високопоставлений співробітник ЦРУ.
23 липня, 15:54