Кілька тисяч адептів Московського патріархату на добу зупинили рух на Поділлі

23.08.2021, 07:09
По їхніх плодах ви пізнаєте їх...
По їхніх плодах ви пізнаєте їх...
Фото: Facebook

Напередодні 30-річчя незалежності України ґебісти у рясах вдалися до чергової провокації, провівши "хресну ходу" до Почаївської лаври.

Відповідний фотозвіт виклали на публічній сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії Російської Православної Церкви в Україні, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За попередніми підрахунками, від 20 до 35 тисяч адептів Московського патріархату пройшлися від Кам'янця-Подільського до Почаєва.

Поліція, яка супроводжувала орґанізований натовп, завчасно перекривала під'їзні шляхи за маршрутом, чим спричиняла незручності для інших учасників дорожнього руху.

«Колона хрестоходців розтягнулася на 10 кілометрів. Всього ж віряни мають подолати 250 кілометрів до Почаївської лаври. У ході неспішно йдуть православні паломники із Сербії, Білорусі, Румунії та інших країн», — прокоментували подію у пресслужбі Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦвУ.

Випадкові очевидці змогли виокремити найчисельніші ґрупи учасників багатоденного дійства: це, переважно, літні люди та молодики спортивної зовнішності у камуфляжі, які спілкуються між собою російською мовою і йдуть по боках згуртованої попами колони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, спецслужби України давно мають жорстко присікти безкарну антиукраїнську діяльність різних вітчизняних діячів культури, мистецтва та науки.

Адепти Московського патріархату у Кам'янці-Подільському (20.08.2021)
Адепти Московського патріархату у Кам'янці-Подільському (20.08.2021)
Читайте також:
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
вчора, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10 травня, 20:33
Світ
Російські каральні органи шукають підпалювачів релейних шаф на перегоні Покровськ-Анісовка в Енґельському районі Саратовської області.
10 травня, 17:09
Війна
Літак знаходився на майданчику авіаційної техніки, призначеної для ремонту та модернізації.
09 травня, 12:51
Війна
В результаті вдалої диверсії перекинувся потяг із нафтопродуктами
01 травня, 13:05
Політика
Попередник Володимира Зеленського на головній державній посаді санкціонував масштабне роззброєння вітчизняної армії під час війни.
09.07.2022, 19:27