Кілька тисяч маріупольців примусово вивезли до Московії

КРИМІНАЛ
20 березня, 08:12
Кілька тисяч маріупольців примусово вивезли до Московії
Фото: Telegram

Несамовиті путінські орки перевершили у своїх антигуманних злочинах нацистів, силоміць вивізши на Схід кілька тисяч жителів Маріуполя.

Про долю багатьох полонених українців до тепер нічого не відомо, написав у себе на Facebook-сторінці радник міського голови Петро Андрющенко.

За його словами, рашисти захопили найбільше у Маріуполі укриття – спорткомплекс "Терраспорт", звідки погрожуючи розстрілом доправили у фільтраційний табір на території тимчасово окупованого Новоазовська.

«Таке враження, що росіяни дійсно вирішили доказати нацистам, що можуть повторити. Вони примусово депортували українських громадян на росію. Декілька тисяч маріупольців під виглядом "евакуації" було вивезено і позбавлено паспортів України. Нам відомо, що їх спершу перевезли до Таганрогу, а звідти залізничним транспортом відправлено по різним економічно депресивним містам росії. Нашим людям видано папірці, які зобов'язують знаходитись у певному місті без права його залишити найменш 2 роки», – зазначив Петро Андрющенко.

Радник міського голови також додає, що тисячам нашим співгромадянам під загрозою смерті наказано працевлаштуватися на конкретному підприємстві без жодної оплати та надання житла.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", втрата Маріуполя анулює бравурні успіхи українців на інших флангах.

Середмістя Маріуполя після приходу рашистів (19.03.2022)
Середмістя Маріуполя після приходу рашистів (19.03.2022)
Читайте також:
Політика
Знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.
19 липня, 20:24
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39