Кінець Путіна настане через «чорних лебедів», яких він сам запустив, – російський аналітик

ПОЛТАВА
29.03.2018, 07:27
Кінець Путіна настане через «чорних лебедів», яких він сам запустив, – російський аналітик

Безпрецедентний скандал з російськими дипломатами, яких масово видворяють багато країн, зокрема Україна (через отруєння на британській території відставного офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки), а також жахливі події в самій РФ (такі як загибель десятків людей у ТРЦ «Зимова Вишня» в Кемерово) увійдуть до числа тих подій, що в результаті матимуть фатальні наслідки для режиму Володимира Путіна.

Про «чорних лебедів», які у підсумку призведуть до краху нинішньої влади в РФ, «Апострофу» розповів російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

У світовій дипломатії я не пам’ятаю жодного випадку, щоб така кількість країн висилала таку кількість дипломатів однієї окремо взятої держави. І як ця держава, якій говорять публічно цим кроком, що вона стала країною-вигнанцем, збирається насправді боротися з усім світом дзеркальними заходами у відповідь? Я просто не уявляю.

І за радянських часів траплялися дипломатичні скандали та вислання. Це обраховувалося десятками (якщо не сотнями) людей, з тією ж Великою Британією. Але щоб так – скоординовані з десятками країн світу одночасно дії проти путінської Росії – це безпрецедентна історія. Але вона така ж безпрецедентна, як і атака путінського ОЗУ на території Великої Британії з використанням хімічних отруйних речовин масового ураження. Тому ми знаходимося на території, що не звідана не тільки за часів пострадянської Росії, але, мабуть, і в часи радянської Росії.

Кожна з таких подій (як висилка дипломатів або трагедія з пожежею в Кемерово) не має окремого, термінального, кінцевого, фатального значення для путінського ОЗУ. Але, по-перше, всі ці події приплюсовуються та мають кумулятивний сумарний ефект. І в якийсь момент, колись це досягне критичної маси для того, щоб зазомбовані телебаченням люди, які досі не в змозі побудувати в своїй голові елементарні причинно-наслідкові зв’язки, у підсумку почали прозрівати.

По-друге, путінське ОЗУ в якийсь момент точно буде відсторонене від влади. Ми зараз не знаємо, як, але знаємо точно, що режим путінського ОЗУ не вічний, він колись закінчиться. І він, швидше за все, падатиме за певного збігу різних обставин, описаних в теорії «чорних лебедів» – через якісь непередбачувані події, що зійдуться в одній точці.

Якщо у звичайних випадках, в звичайному житті нормальних країн і нормальних людей «чорні лебеді» трапляються так, як описано в теорії [Нассіма Талеба], то у випадку путінського ОЗУ воно саме є генератором чорних лебедів. Я впевнений, що воно згенерує ще багато таких (подій), і це його і погубить.

Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03