Кирило Тимошенко після скандалу віддає Chevrolet Tahoe на фронт

ПОЛІТИКА
31.10.2022, 17:18
Кирило Тимошенко після скандалу віддає Chevrolet Tahoe на фронт

А що з іншими автомобілями, котрі General Motors передала Україні для гуманітарних цілей ?

Заступник керівника Офісу президент Кирило Тимошенко після гучного скандалу довкола автомобіля, який компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей і, який він використовує як службовий, запевняє, що передасть машину на фронт.

Про це Тимошенко написав у своєму Telegram.

«Щодо Chevrolet Tahoe. Звернувся до ДУСу щодо передачі цього автомобіля в один із прифронтових регіонів, де він буде використовуватися в гуманітарних цілях. Проконтролюю, щоб авто передали найближчими днями. Я робив, роблю і буду робити все для того, щоб наближати нашу перемогу. На цьому тижні передам ще три пікапи для потреб Збройних Сил і продовжуватиму підтримувати наших захисників», – написав Кирило Тимошенко.

Заступник Андрія Єрмака також визнав, що автомобіль використовувався як службове авто.

«Без приховувань, перебуваючи на балансі Державного Управління Справами. За останні місяці проїхав на цьому автомобілі близько 40 000 км в робочих поїздках по всій Україні. Надалі користуватись цим авто не буду», – запевнив Тимошенко.

Як раніше повідомлялося, Тимошенко регулярно викладає на своїй Facebook-сторінці короткі сюжети про власні поїздки в різні регіони країни, під час яких він спілкується з місцевою владою і мешканцями, інспектує будівництва та ремонти об’єктів.

На цих відео журналісти помітили один і той самий автомобіль, яким користується Тимошенко – новий позашляховик Chevrolet Tahoe.

Як з'ясувалося, заступник керівника Офісу президента  використовує як службовий автомобіль, який американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей і вивезення людей з зони бойових дій.

Учора представник ОП Сергій Лещенко вирішив прокоментувати історію з тим, що заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко їздить на позашляховику, який американська компанія передала для гуманітарних цілей.

Серед іншого Лещенко зазначив, що :

"По-перше, цих автомобілів дуже багато їздить по Києву. Якщо ви звернете увагу, то далеко не один Тимошенко їздить на ньому, на ньому їздять чиновники Міністерства оборони, на ньому їздять чиновники Генерального штабу. На ньому їздить багато людей саме не пов'язаних з безпосереднім виконанням військових операцій на сході України".

"Просто замість Тимошенка на ній їздив би якийсь інший чиновник, яких в Києві, повторюся...Переважна більшість цих машин їздить по Києву чи обласним центрам. Різноманітні чиновники різного рівня".

Тож виникає логічне питання: що з іншими автомобілями, котрі американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей ? І чи будуть вони відправлені на фронт ?

Читайте також:
Політика
Глибина здійснюваного впливу Московського патріархату на органи публічної влади вражає. З цим давно слід щось робити.
10.12.2022, 08:18
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії має намір залишити Правобережжя Дніпра й знищити інфраструктурний об'єкт.
19.10.2022, 07:00
Кримінал
А коли правоохоронці звернуть увагу на діяльність КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» у Полтаві ?
18.10.2022, 10:30
Світ
Скандальне розслідування Reuters
16.10.2022, 11:45
Світ
Зараз вони надають свідчення, які допоможуть міжнародному розслідуванню військових злочинів росії
15.10.2022, 07:45
Світ
Нобелівську премію миру отримали український Центр громадянських свобод, білорус Олесь Біляцький та російський "Меморіал".
08.10.2022, 13:55