Киримли знову стали об'єктом інформаційного терору росіян, – РНБО

ПОЛІТИКА
18 липня, 17:00
Киримли знову стали об'єктом інформаційного терору росіян, – РНБО
Фото: Прямий

Російські ботоферми та кібервійська розгорнули нову масштабну психологічну компанію з дискредитації корінного народу Кримського півострова.

Йдеться татар-киримли, повідомили у Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Імовірно, спеціальні служби Кремля мають на меті викликати у російських колоністів нашого півострова хвилю ненависті та спровокувати бунти на етнічному і релігійному ґрунті.

«Кілька днів поспіль наші аналітики фіксують активізацію російських ІПСО проти кримських татар. Вони базуються на факті побиття кримськими татарами окупанта з символікою "Z". Після тиражування новини про побиття, російські Telegram-канали почали поширювати дезінформацію, що нібито кримські татари – "терористи, бо майже 80% з них підтримують "Хізб-ут-Тахрір" (міжнародна ісламська політична партія). Фіксування ІПСО такого роду є дуже тривожним сигналом, оскільки репресії проти кримськотатарського народу 2014-2015 років розпочиналися саме з повідомлень про високу ймовірність вчинення терактів кримськими татарами», – зазначили у ЦПД при РНБО.

Водночас починаючи з 24 лютого 2022 року, ФСБ РФ стала здійснювати на півострові так звані "профілактичні рейди" до осель підозрілих осіб, які не тільки зберегли український паспорт, а й роками ведуть інформаційну боротьбу проти окупантів у Криму, поширюючи правду.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тимчасово окупованій Херсонщині російські терористи затримали близько 50 кримських татар, де вони зараз – досі невідомо.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Новини про паспортизацію якоїсь російської падлюки – викликають у більшості українців лють. Причому більшу, аніж сам факт війни.
24 червня, 18:12
Світ
Родина російських олігархів Алєксандра і Євгєнія Лєбєдєва роками мала вплив на британське суспільство завдяки підконтрольним медіаресурсам.
09 червня, 19:23
Опінії
Путінський режим розпочав нову інформаційно-психологічну спеціальну операцію. До неї залучили несамостійного білоруського диктатора.
04 червня, 17:09
Політика
Самозвана влада Республіки Білорусь під проводом кремлівської маріонетки Алєксандра Лукашенка має понести відповідальність разом із РФ.
вчора, 19:45
Політика
Слабка економіка, закостеніла з совєцьких часів політичною системою і показна карго-культура формують у світі хибні уявлення про росію.
вчора, 17:23
Політика
Поки західний світ накладає санкції на російських олігархів та військових злочинців, Україна генерує білий шум.
вчора, 13:05