Китай активно підтримує ядерний тероризм росії

ПОЛІТИКА
18.11.2022, 20:27
Китай активно підтримує ядерний тероризм росії
Фото: The Telegraph

В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.

Такою думкою на своєму публічному Telegram-каналі поділилася фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні Василина Орлова, передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Як свідчення вона наводить нещодавнє голосування за резолюцію Міжнародного агентства з атомної енергії, де Пекін і Нью-Делі фактично підтримали Москву і відгородилися від Києва.

Тобто, китайські комуністи напряму та індійські націоналісти опосередковано погодилися на ядерний шантаж усього світу хворим на імперські амбіції кремлівським режимом.

«Найважливішим моментом  у цій справі є те, що Китай відхилив документ МАГАТЕ, ухваленого більшістю голосів. У резолюції йшлося про те, що росії слід залишити Запорізьку атомну електростанцію, КНР стала на бік агресора. Це свідчить про таке: друг і союзник в українців лише один, – Захід. Натомість Індія, яка утрималася від засудження російської "анексії" територій і ядерного шантажу, мотивуючи це якимись езотеричними причинами, просто відсиджується і спостерігає за геноцидом.

Тож і Пекін, і Нью-Делі опинилися разом із Москвою на вісі зла, насаджені наче на шампур. Очевидно, що китайці з індійцями не за росію, оскільки РФ зараз надто токсична і може асоціюватися хіба що з Іраном та Північною Кореєю. Але не виключено, що в якийсь момент Індія та Китай виявляться втягнутими у війну, й у цій війні вони будуть не на стороні Заходу.

Україна ж – це не просто Захід, це його фронтир, захисна брама, щит... Україна – не просто Європа, а одна з найбільших за площею та населенням країн Європи. До того ж озброєна. Тому не випадково, що глобальний розлом відбувається саме між українцями та росіянами, – між фронтиром Заходу та втіленням, якщо завгодно, Сходу, ну чи принаймні не-Заходу», – висновує Василина Орлова.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США і РФ нібито домовилися на переговорах у Туреччині не застосовувати ядерну зброю, але наразі це тільки слова.

Читайте також:
Політика
Амністований підкупленими суддями корупціонер Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив стати "яструбом миру" і допомогти РФ впокорити Україну.
31 січня, 07:51
Світ
Все ж деструкція Росії виявляється глобальним позитивним чинником для всіх країн, сфер життя і галузей. Іран це вже відчув на собі...
30 січня, 13:09
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18