Китай активно підтримує ядерний тероризм росії

ПОЛІТИКА
18.11.2022, 20:27
Китай активно підтримує ядерний тероризм росії
Фото: The Telegraph

В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.

Такою думкою на своєму публічному Telegram-каналі поділилася фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні Василина Орлова, передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Як свідчення вона наводить нещодавнє голосування за резолюцію Міжнародного агентства з атомної енергії, де Пекін і Нью-Делі фактично підтримали Москву і відгородилися від Києва.

Тобто, китайські комуністи напряму та індійські націоналісти опосередковано погодилися на ядерний шантаж усього світу хворим на імперські амбіції кремлівським режимом.

«Найважливішим моментом  у цій справі є те, що Китай відхилив документ МАГАТЕ, ухваленого більшістю голосів. У резолюції йшлося про те, що росії слід залишити Запорізьку атомну електростанцію, КНР стала на бік агресора. Це свідчить про таке: друг і союзник в українців лише один, – Захід. Натомість Індія, яка утрималася від засудження російської "анексії" територій і ядерного шантажу, мотивуючи це якимись езотеричними причинами, просто відсиджується і спостерігає за геноцидом.

Тож і Пекін, і Нью-Делі опинилися разом із Москвою на вісі зла, насаджені наче на шампур. Очевидно, що китайці з індійцями не за росію, оскільки РФ зараз надто токсична і може асоціюватися хіба що з Іраном та Північною Кореєю. Але не виключено, що в якийсь момент Індія та Китай виявляться втягнутими у війну, й у цій війні вони будуть не на стороні Заходу.

Україна ж – це не просто Захід, це його фронтир, захисна брама, щит... Україна – не просто Європа, а одна з найбільших за площею та населенням країн Європи. До того ж озброєна. Тому не випадково, що глобальний розлом відбувається саме між українцями та росіянами, – між фронтиром Заходу та втіленням, якщо завгодно, Сходу, ну чи принаймні не-Заходу», – висновує Василина Орлова.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США і РФ нібито домовилися на переговорах у Туреччині не застосовувати ядерну зброю, але наразі це тільки слова.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Недалекоглядні поляки знову роблять помилки, не вивчивши досвід своїх предків у минулому. Якщо Україна впаде, росія посуне на Польщу.
26 лютого, 20:32
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29
Світ
Ресурсна ж федерація московії васал комуністичного Китаю у стратегії глобальної дестабілізації. Ми на крок ближче до світового конфлікту...
25 січня, 20:35