Китай розпочинає «народну війну» проти американських шпигунів

СВІТ
18 жовтня, 15:53
Китай розпочинає «народну війну» проти американських шпигунів
Фото: Останній Бастіон

Міжнародне шпигунство — поширена практика у світі, проте далеко не всі країни лояльні до цього.

Міжнародна інформаційна агенція SNN, посилаючись на китайські ЗМІ, оприлюднила початок справжньої «народної війни» проти американських шпигунів. Відповідний меседж пролунав зі шпальт місцевої газети. До громадян Китаю звернулися із закликом: «Давайте воювати проти шпигунів, щоб вони не могли зробити ані кроку та їм не було де сховатися».

Ці заходи стали відповіддю на заяву ЦРУ, яка пролунала 7 жовтня 2021 року, де йшлося про посилення уваги до Піднебесної та створення центру, який проводитиме дослідження настроїв серед китайців та їх керманичів. На думку директора ЦРУ, Вільяма Бернса «Цей крок зміцнить колективну роботу над найважливішою геополітичною загрозою ХХІ сторіччя — зростанням ворожості китайської влади».

Цей конфлікт визрівав давно, оскільки амбіції Китаю стосовно панівного становища на міжнародній арені з кожним роком додають занепокоєння США. Наприклад, у 2020 році директор розвідки Джон Рекліфф попереджав, що «Китай — загроза №1 для американської національної безпеки».

Будемо сподіватися, що дипломатичний конфлікт Китаю та США не призведе до чергової світової війни, а цивілізований тип мислення переможе мілітаризовану ідеологію.

вибір редакції
Читайте також:
КНР вкотре викликала обурення толерантного Заходу, проводячи тотальне «очоловічення» та втручаючись у виховання підлітків.
19 жовтня, 12:48
Пекін серйозно заходить в Україну, тому дипломати комуністичного Китаю взялися проводити пропаґандистську роботу з вітчизняними ЗМІ.
26 липня, 13:41
21 спортсмен замерз на смерть під час 100-кілометрового ультрамарафону
23 травня, 13:25
Президент Тайваню Цай Інвень рішуче заперечила наміри уряду комуністичного Китаю "відновити суверенітет" над незалежним островом.
20.05.2020, 09:51
Влада Китайської Республіки заявляє, що військово-морська флотилія КНР здійснює критично близькі маневри неподалік острова Тайвань.
13.04.2020, 11:25
Поки решта світу намагається реагувати на пандемію, Китай демонструє себе як благодійника.
19.03.2020, 10:15