Сі Цзіньпін уже тримає у руках сокиру війни

Опінії
15 жовтня, 11:36
Сі Цзіньпін уже тримає у руках сокиру війни
Фото: Asia News

Комуністичний Китай збирається силоміць приєднати Тайвань. Далекосхідний "аншлюс" не за горами.

Народний депутат України VIII скликання

Для цього Пекін модернізує свої 3 найближчі до острівної республіки авіабази в Лунтяні, Хуеяні та Чжанчжоу. Всі вони знаходяться на відстані від 200 до 400 кілометрів від самого Тайваню.

На цих авіабазах зводяться нові сховища боєприпасів, аркові укриття для авіатехніки та розширюються злітні смуги. Крім підготовки самих аеродромів, ще розгортаються додаткові частини протиповітряної оборони та інша інфраструктура війни.

За останні кілька тижнів 145 разів літаки КНР маневрували у Тайванській протоці, імітуючи атаку!

Водночас комуністичний Китай обмежив енергоспоживання у своїх промислових регіонах, що призвело до зупинки навіть не окремих підприємств, а цілих галузей. Очевидно, що це робилося за вказівкою Заходу, котрого цікавить ''зелений'' порядок денний, а більше нічого не цікавить.

Такий нині компроміс між західною ''демократією'' і східним деспотизмом. Тобто, декарбонізація в обмін на території!

Росія теж іде у руслі ''нової енергетики'', а також зараз активно розбудовує аналогічні китайським об'єкти вздовж українського кордону. Зокрема, коло Сумської області на плато будують велику авіабазу.

Сі Цзіньпін уже тримає у руках сокиру війни_1
Читайте також:
Кожного з викритих агентів Кремля змішаного етнічного походження позбавили волі на 4 роки. Тепер вони сушитимуть сухарі на "єврозоні".
16 листопада, 13:32
Японський воєнізований підрозділ радіоелектронної боротьби розмістили на острові Йонаґуні, що поруч із Китайською республікою.
15 листопада, 07:51
Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.
12 листопада, 10:24
Здається, на 8-му році неоголошеної російсько-української війни американці таки готові відкрито воювати з Кремлем.
06 листопада, 16:42
Москва намагається марно розхитати усталену державну систему у США. Вашинґтон натомість готується відповідати новими санкціями.
06 листопада, 12:15
Путінській Московії варто закрити доступ до західних ринків, заборонити продавати енергоносії та відібрати всі збереження олігархів.
30 жовтня, 09:42