Китай та росія підривають світовий порядок, - Білий дім

СВІТ
20 березня, 08:25
Китай та росія підривають світовий порядок, - Білий дім

Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".

США уважно стежитимуть за результатами зустрічей між главою КНР Сі Цзіньпіном і російським диктатором володимиром путіним.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на інтерв'ю координатора Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі телеканалу Fox News.

"Обидві країни підривають міжнародний порядок, заснований на правилах, який Сполучені Штати і багато наших союзників та партнерів вибудовували після закінчення Другої світової війни", - зазначив речник.

З його слів, вони "хотіли б переписати правила гри у світі". Кірбі також вказав, що Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".

Окрім цього, посадовець додав, що сподівається, що Сі Цзіньпін триматиме відкритими лінії зв'язку з Джо Байденом, та намагатиметься дізнатися українську позицію за допомогою переговорів з президентом Володимиром Зеленським.

"Ми вважаємо, що китайці повинні почути українську точку зору", - підсумував координатор із нацбезпеки при Білому домі.

Читайте також:
Війна
МЗС Британії підтримало атаку дронів на Москву
31 травня, 06:55
Політика
Спецслужби Словаччини викрили спробу росії втрутитися у майбутні парламентські вибори
29 травня, 13:10
Світ
Мозамбік погодився на відкриття українського посольства у столиці – Мапуту, владу ж далекої республіки запрошено до участі у формулі миру.
26 травня, 18:54
Політика
"Це - українська війна; це не війна між США і росією, між НАТО і росією", - Марк Міллі
26 травня, 06:50
Світ
Кривавий тандем азійських деспотій в особі Пекіна та Москви зміцнює відносини, адже поодинці вони не здатні протистояти колективному Заходу.
24 травня, 16:38
Опінії
Москва відверто маніпулює на кожному засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй. Тому настав час реформ міжнародного рівня!
22 травня, 20:02