Китайські комуністи — друзі ізраїльських сіоністів

ПОЛІТИКА
13 березня, 12:38
Вулиці туркестанської столиці Урумчі (наші дні)
Вулиці туркестанської столиці Урумчі (наші дні)
Фото: Yeni Şafak

Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.

Про це у головній мечеті Туреччини заявив очільник Управління у справах релігії, доктор ісламознавства, професор Алі Ербаш, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Переслідування щодо уйґурів та палестинців тривають за мовчазної згоди всього світу.

Але якщо у Ґазі сіоністи методично зносять житлові квартали із лиця землі, в окупованому з 1950-х років китайцями Східному Туркестані застосовують «витонченіші» методи. Так, наприклад, заборонено постити у священний місяць Рамадан, здійснювати намази таравіх, здійснювати будь-які релігійні обряди, носити хіджаб та мати бороду.

«Багатостраждальна Ґаза знову плаче кров'ю, у Східному Туркестані тривають гноблення й переслідування. Мусульмани в усьому світі позбавлені спокою сухура і радості іфтара. Рамадан, місяць милосердя, закликає нас простягнути руку допомоги нашим братам і сестрам у вірі, які перебувають під тиском чужинців, і мобілізувати для них усі наші матеріальні та духовні ресурси.

Помолимося Всемогутньому Богові, іншАлла, про припинення страждань, систематичної різанини, етноциду, тортур та переслідувань у різних частинах світу, особливо у Палестині та Східному Туркестані. Порятунок Ґази, Єрусалима, Східного Туркестану та всіх пригноблених територій залежить від єдності, солідарності та колективних дій мусульман. Китай та Ізраїль мають заплатити за свою тоталітарну політику», — йдеться у заяві Ербаша.

Тим часом як раніше інформував «Останній Бастіон», російські спеціальні служби здійснюють у Європі акції з осквернення Корану. Чомусь ця священна книга Ісламу обрана західними урядами для підтвердження «прав людини».

Китайські комуністи — друзі ізраїльських сіоністів_1
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24
Війна
У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.
12 травня, 15:03
Опінії
Українцям важливо за будь-яких обставин подіватися на краще, але діяти, враховуючи найгірше. І бути готовим до всього, що станеться.
12 травня, 09:18
Війна
Чоловіки з острова несвободи віддають інтернаціональний борг «старшому братові» із РФ. Ціна питання — кругленька сума у доларах.
07 травня, 12:37
Кримінал
54-річний генерал-лейтенант окупаційно-терористичного контингенту РФ керував чистками у Димері. Це сталося у лютому-березні 2022-го.
23 квітня, 12:27
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50