Кива має сісти за наркоторгівлю

КРИМІНАЛ
07.09.2020, 13:42
Кива має сісти за наркоторгівлю
Фото: Update

Державне бюро розслідувань перевіряє свідчення про причетність депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Іллі Киви до наркоторгівлі.

Покази стосуються масового збуту отруйних і психотропних речовин у зоні бойових дій на Сході України впродовж 2014-2015 років.

Власне тоді, коли кримінальник Кива перебував на чолі міліційного батальйону "Полтавщина".

Інформацію про це виклали вранці 7 вересня на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

Крім того, слідчі ДБР перевіряють інформацію про причетність народного обранця до "кришування" наркоторгівлі у період його роботи в Департаменті МВС по боротьбі з наркозлочинністю впродовж 2015-2016 років.

Як розповіли товариші по службі, на Донбасі він налагодив схему зі збуту наркотиків через лінію розмежування, тобто фактично торгував з окупантами.

Незабаром Кива не втримався і сам "підсів" на свій товар.

За анонімним визнанням підлеглих, у структурі МВС він заблокував всі великі розслідування, а сам зайнявся нарколабораторією та розвитком "дилерської мережі" в казино і нічних клубах.

Маємо надію, що правоохоронці таки доведуть до логічного завершення вказану справу й притягнуть українофоба Киву до кримінальної відповідальності.

Адже місце неврівноваженого корупціонера з кримінальним минулим або за ґратами, або у психлікарні.

Читайте також:
У Bellingcat назвали нову дату виходу розслідування щодо "вагнерівців"
04 травня, 15:45
Один із Найвеличніших Лідерів Світу досі не спромігся виконати власні передвиборчі обіцянки, дані українцям 2 роки тому.
22 лютого, 08:01
Відомого журналіста і соратника вбитого путінським режимом Бориса Нємцова ґебісти двічі намагалися смертельно отруїти невідомою речовиною.
16 лютого, 12:11
Коли підлегла передала Отто листи і записи Анни, він відредагував їх, прибрав, на його думку, нецікаві або суперечливі матеріали.
29 січня, 12:15
Лариса Гольник — «суддя-викривач», актриса, телезірка, коментатор...
26 січня, 11:26