Київ пропонує Гельсинкі разом боротися проти російської дезінформації

ПОЛІТИКА
01.09.2023, 21:59
Київ пропонує Гельсинкі разом боротися проти російської дезінформації

РФ-Московія все ще зберігає частковий вплив на тих громадян у сусідніх країнах, які тужать за спочилою совєцької та царською імперією.

Саме на таких людей і розрахована недешева кремлівська пропаганда, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняний Центр протидії дезінформації.

Фахівці з Ради національної безпеки та оборони 31 серпня 2023 року навідалися до фінляндських колег у Гельсинкі, де провели плідну зустріч в офісі прем'єр-міністра Суомі.

Зазначається, що важливий для співробітництва обох держав захід відбувся за підтримки Консультативної місії Європейського союзу в Україні (EUAM Ukraine) у приміщенні урядового палацу.

«З аналітиками офісу прем'єр-міністра було обговорено основні тренди та тенденції російської дезінформації, а також механізми обміну даними між Фінляндією та Україною. Результатом зустрічі стали домовленості про подальшу співпрацю і спільний розвиток у напрямку протидії дезінформації», – прокоментували у ЦПД при РНБО.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, як проти України роками працюють глобальні дезінформаційні центри й не тільки у РФ.

Читайте також:
Війна
Російська дронова спільнота активно готується до можливого конфлікту із Заходом.
12 липня, 10:19
Війна
Кремль також час від часу заявляє, що йдеться вже не про «спецоперацію», а про повномасштабну війну.
10 липня, 18:06
Війна
Москва може діяти інакше — через провокації, диверсії та кібератаки.
09 липня, 06:40
Війна
Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон відкинув будь-які припущення щодо того, що рф може планувати напад на країну НАТО.
07 липня, 19:06
Війна
Поки що «ведмідь» за парканом залишається реальністю, з якою Європа вчиться жити — зі зброєю в руках і з відкритими очима.
07 липня, 10:05
Війна
Вони рухалися поблизу британського авіаносця і скидали у воду мікрофони для відстеження підводних човнів.
06 липня, 13:08