Київ пропонує Гельсинкі разом боротися проти російської дезінформації

ПОЛІТИКА
01 вересня, 21:59
Київ пропонує Гельсинкі разом боротися проти російської дезінформації

РФ-Московія все ще зберігає частковий вплив на тих громадян у сусідніх країнах, які тужать за спочилою совєцької та царською імперією.

Саме на таких людей і розрахована недешева кремлівська пропаганда, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняний Центр протидії дезінформації.

Фахівці з Ради національної безпеки та оборони 31 серпня 2023 року навідалися до фінляндських колег у Гельсинкі, де провели плідну зустріч в офісі прем'єр-міністра Суомі.

Зазначається, що важливий для співробітництва обох держав захід відбувся за підтримки Консультативної місії Європейського союзу в Україні (EUAM Ukraine) у приміщенні урядового палацу.

«З аналітиками офісу прем'єр-міністра було обговорено основні тренди та тенденції російської дезінформації, а також механізми обміну даними між Фінляндією та Україною. Результатом зустрічі стали домовленості про подальшу співпрацю і спільний розвиток у напрямку протидії дезінформації», – прокоментували у ЦПД при РНБО.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, як проти України роками працюють глобальні дезінформаційні центри й не тільки у РФ.

Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.
13 вересня, 20:03
Політика
Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.
13 вересня, 19:15
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53