Київський ФДМУ почав штурмувати «Кіровгеологію»

ПОЛТАВА
31.10.2016, 14:41
Київський ФДМУ почав штурмувати «Кіровгеологію»

Охочі вкрасти ласий шматок у держави, звертайтесь до Фонду держмайна України.

Регіональне відділення Фонду державного майна України в м. Києві здало в оренду ТОВ «Укргеопошук» 966,7 кв.м. нерухомого державного майна за адресою м. Київ, вул. Кіквідзе 8/9, А. Це нерухоме майно є власністю держави й передане в управління казенному підприємству «Кіровгеологія». Вартість оренди такої площі в Печерському районі м. Києва для «Укргеопошуку» столичне ФДМУ оцінило в 9,5 млн грн.

Справжня вартість оренди приміщень мала становити не менше 23,2 млн грн. Це виявила Державна служба геології на надр, до сфери управління якої входить «Кіровгеологія».

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Декларування закінчилося – можна грабувати. Хто стане власником «Кіровгеології»?

Щоб не повертати кошти за завдані державі збитки через занижену оцінку вартості оренди державного нерухомого майна, київське відділення ФДМУ почало штурмувати «Кіровгеологію». Столичний ФДМУ вимагає казенне підприємство надати йому підписані акти приймання-передавання орендованого майна та узгоджені висновки щодо стану майна.

Цікаво, чи зможе будь-хто зі звичайних громадян чи підприємців стати власником державної нерухомості в елітному районі Києва, прибравши її собі до рук за десятки мільйонів гривень менше собівартості? Із поправкою, що вони не є поплічниками Авакова, Котвицького чи власника «АТБ».

Також нам стало відомо, що Фонд держмайна України планує передати будівлю Полтавської Обласної Ради профспілок (вул. Соборності, 37, колишній будинок Полтавського генерал-губернатора, пам’ятка архітектури) високопосадовцю з Державної податкової служби України та колишньому посадовцю Укроборонпрому під забудову. Про це в наступному матеріалі. 


Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56