Кличко патронує створення меморіалу Героям за незалежність у вигляді металевого очерету

19 серпня, 10:26
Кличко патронує створення меморіалу Героям за незалежність у вигляді металевого очерету
Фото: Facebook

Парад культурного несмаку в Україні триває...

У центрі української столиці на місці знесеного пам'ятника більшовику Григорію Петровському (біля стадіону "Динамо") добудовують меморіальний комплекс Героям-киянам, які віддали життя за незалежність.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав представник Національного українського молодіжного об'єднання Олег Слабоспицький, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, вказаний об'єкт, фактично, є абстрактним набором різних форм, який не має жодної культурно-історичної цінності та не передає всієї суті жертовності українців, полеглих за свободу, державність і територіальну цілісність країни.

«Черговий пам'ятник, збудований по-тихому "під ключ" максимально розмивши сенс і суть боротьби за незалежність. Зато красиво переріжуть стрічку. Я вже мовчу, що після знесення Петровського на тому місці був встановлений знак для майбутнього пам'ятника Миколі Вінграновському», — коментує ситуацію Олег Слабоспицький.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями за вказівкою міністра культури Олександра Ткаченка на Алеї Героїв Небесної Сотні у Києві встановили совєцькі "інсталяції" – пломбір і газованку.

Читайте також:
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06
Відомий українофоб із Дніпра Максим Бужанський знову опинився у центрі суспільної уваги.
25 вересня, 18:56
Доволі знаково, що жодної української стрічки у КНР цьогоріч не представлено, проте російського кіно там хоч греблю гати.
24 вересня, 12:52
Представник кремлівської окупаційної адміністрації у Чечні звернувся до 46-го американського президента.
23 вересня, 08:01
Буковинського художника Івана Салевича викликали на розмову до спецслужб через орґанізовану ним виставку до Дня Незалежності України.
19 серпня, 12:59