Кличко патронує створення меморіалу Героям за незалежність у вигляді металевого очерету

19.08.2021, 10:26
Кличко патронує створення меморіалу Героям за незалежність у вигляді металевого очерету
Фото: Facebook

Парад культурного несмаку в Україні триває...

У центрі української столиці на місці знесеного пам'ятника більшовику Григорію Петровському (біля стадіону "Динамо") добудовують меморіальний комплекс Героям-киянам, які віддали життя за незалежність.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав представник Національного українського молодіжного об'єднання Олег Слабоспицький, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, вказаний об'єкт, фактично, є абстрактним набором різних форм, який не має жодної культурно-історичної цінності та не передає всієї суті жертовності українців, полеглих за свободу, державність і територіальну цілісність країни.

«Черговий пам'ятник, збудований по-тихому "під ключ" максимально розмивши сенс і суть боротьби за незалежність. Зато красиво переріжуть стрічку. Я вже мовчу, що після знесення Петровського на тому місці був встановлений знак для майбутнього пам'ятника Миколі Вінграновському», — коментує ситуацію Олег Слабоспицький.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями за вказівкою міністра культури Олександра Ткаченка на Алеї Героїв Небесної Сотні у Києві встановили совєцькі "інсталяції" – пломбір і газованку.

Читайте також:
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36