КНДР оголосила про нові випробування гіперзвукової ракети

СВІТ
06.01.2022, 13:30
КНДР оголосила про нові випробування гіперзвукової ракети
Фото: google

Розвідка Південної Кореї разом з американцями працює над отриманням нової інформації

Корейська Народно-Демократична Республіка заявила про успіх у випробуванні гіперзвукової ракети.

Північна Корея провела 5-го січня випробування гіперзвукової ракети, повідомляють державні ЗМІ країни.

Центральне телеграфне агентство КНДР повідомило, що ракета «точно вразила» ціль на відстані 700 км.

Запуск невстановленої ракети був зафіксований японською береговою охороною рано-вранці в 5-го січня, а трохи пізніше ці повідомлення були підтверджені оборонним відомством Південної Кореї.

За даними південнокорейських військових, запуск невстановленого боєприпасу було здійснено з наземної установки у бік Японського моря.

У Сеулі заявили, що розвідка Південної Кореї разом з американцями працює над отриманням нової інформації.

За інформацією від КНДР, у ході випробувань у середу «гіперзвукова боєголовка» відокремилася від ракети-носія і здійснила маневр, відхилившись на 120 км убік, перш ніж уразити ціль, що була на відстані 700 км.

Це вже другі заявлені Пхеньяном випробування «гіперзвукової ракети», яка може після запуску більш довгий час, ніж звичайна балістична ракета, залишатися непоміченою засобами протиповітряної оборони.

 

Читайте також:
Війна
Українські засоби масової дезінформації сьогодні повідомили про нову «військову допомогу» США для України.
вчора, 12:21
Війна
Уряд усунув адміністративні бар’єри для виробників боєприпасів.
31 липня, 16:21
Війна
Завод буде виробляти бойовий реактивний крилатий безпілотник «Аскалон» з дальністю польоту до 310 км.
29 липня, 17:51
Війна
Супутникові знімки свідчать про різке прискорення будівництва на заводі Shahed у російській «Алабузі».
28 липня, 07:02
Політика
Сполучені Штати Америки оголосили про надання Польщі кредиту в розмірі $4 млрд для її армії.
25 липня, 21:40
Політика
У 2026 році армія США може інвестувати понад $1,3 мільярда у закупівлю ракет-перехоплювачів Patriot.
09 липня, 21:01