​Книгу про сучасних захисників України планують видати у Пирятині

23 листопада, 08:50
КНИГИ
​Книгу про сучасних захисників України планують видати у Пирятині

Геройський чин уродженців Пирятина і району, що боронили Україну від окупанта на Донбасі останні 6 років, планують закарбувати на сторінках книги.

Про це повідомляє сайт Пирятинської міської ради. Над книгою про сучасних українських захисників спільно працюють представники Пирятинського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, а також співробітники відділу культури та туризму виконавчого комітету міськради.

Станом на сьогодні окреслено ряд постатей і формат текстів. Зазначається, що перша частина книги вийде друком вже цього грудня, а друга — навесні 2020 року, після чого більшу частину накладу буде передано до освітніх закладів та бібліотек Пирятина і району.

Читайте також:
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
вчора, 06:20
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
На сторінці видавництва «Астролябія» з’явився своєрідний буктрейлер українського видання книги Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були coлдaтaми i мoлoдими. Я-Дpaнґ – битвa, щo змiнилa вiйну у В'єтнaмi».
14 листопада, 14:41
У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.
14 листопада, 08:35
В середині вересня автор історичної колонки «Останнього Бастіону» Роман Пономаренко видав чергову книгу – історичне дослідження «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”».
04 жовтня, 09:45